Patyčias dėl svorio patirianti Simona Milinytė: piktus komentarus rašo tik žemo intelekto žmonės(INTERVIU)

Būti žymiam - didžiulis išbandymas. Juk viena, kai viešumoje susivėlęs pasirodo paprastas mirtingasis, o visai kas kita, tai bent vieną išvaizdos trūkumą leidžia pastebėti įžymybė.

Jaunoji atlikėja Simona Milinytė(18) savu kailiu patyrė, ką reiškia žmonių negailestingumas ir didžiuliai reikalavimai įžymybėms. Kasdien socialiniuose tinkluose kritikuojama jos išvaizda, kartais Simona sulaukia ir itin nemalonių komentarų. Kaip jauna mergina reaguoja į patyčias ir kaip jai pavyksta nepalūžti?

Simona, koks jausmas aplanko, kai pamatai tuos piktus komentarus apie savo išvaizdą?

Po straipsniais komentarų tikrai neskaitau, tokius įžeidimus gali rašyti tik žemo intelekto žmonės, kurie paprasčiausiai neturi ką veikti. Daug pasiekęs ir užsiėmęs žmogus tokiais dalykais tikrai neužsiminėtų. Man gaila tų, kurie savo pyktį išlieja komentuodami kitus. Aš gyvenu savo gyvenimą taip, kaip man patinka, nieko juk neverčiu mano dainų klausytis ar skaityti apie mane straipsniuose.

O ar pati esi patenkinta savo išvaizda, o ypač - figūra? Teko laikytis dietų?

Dietoms tariu griežtą „ne“, niekada nesu jų laikiusis. Stengiuosi valgyti daug kartų per dieną, pati gaminu maistą, siekiu, kad jis būtų kuo sveikesnis. Lankausi sporto klube, o kažkokių ypatingų priemonių tikrai nenaudoju.

Dažniausiai komentatoriams užkliūva tai, kad priaugai svorio...
Taip, svorio priaugau ir tuo labai džiaugiuosi! Nenoriu būdama 18 atrodyti kaip 12 metų mergaitė, noriu atrodyti moteriškai.

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Ar atlikėjų išvaizdai  Lietuvoje keliami dideli reikalavimai? Tu jų paisai?

Visada scenoje mane priėmė tokią, kokia buvau ar dabar esu. Niekada nesu sulaukusi komentarų iš prodiuserių ar organizatorių, O aplinkiniai visada daug reikalauja iš scenos žmonių, juk visiems neįtiksi nei būdamas plonas, nei storas.

Savo „Facebook“ paskyroje turi 5000 draugų. Ar tau svarbus jų dėmesys? Ar nebijai, kad priimdama siūlymus „draugauti“ suteiki galimybę atsirasti piktiems komentarams?

Galiu pasakyti, kad turiu tik 5000 draugų, nes „Facebook“ daugiau neleidžia priimti. Gaunu tūkstančius prašymų draugauti, tačiau kad ir kaip būtų gaila, visų jų priimti negaliu. O dėl piktų komentatorių tikrai nesiruošiu atsiriboti nuo pasaulio! Neturiu ko gėdytis, ar bijoti žemo lygio komentarų. Jie man tikrai nesukliudys gyventi savo gyvenimo!

Ar jauti būtinybę dalintis savo gyvenimo akimirkomis su gerbėjais? 

Noriu dalintis savo muzika ir kita veikla su savo veikla. Man smagu, kad žmonės manęs klausosi, kad esu įdomi ir išgirsta.

Ką patartum dėl patyčių išgyvenančioms merginoms? Kaip atsilaikyti prieš kandžias pastabas?

Reikia jausti ne pyktį dėl patyčių, o gailestį tiems, kurie šaiposi iš kitų, o iš tikrųjų tik žemina patys save. Šaipytis gali tik labai nelaimingi ir neišsilavinę žmonės. Merginos, būkite stiprios! Jei apie jus kalba - reiškia, kad esate tikrai įdomios. Man toks požiūris padeda viską ištverti...

Ask.fm - tikra internetinių patyčių irštva. Sužinok apie šį socialinį tinklą, dėl kurio žudosi paaugliai, ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis