Dailiausia visatos bėgike tituluojama 18 - metė: sekėjai negali atsigėrėti atletiška figūra (FOTO)

Akivaizdu, jog aktyvi fizinė veikla paverčia žmogų patrauklesniu. Tvirtėja kūnas, gerėja dvasinė sveikata, tad sportuojantys žmonės tampa optimistiškesni, lengviau bendraujantys.

Aštuoniolikmetei vokietei, profesionaliai bėgikei Alicai Schmidt gamta dovano ne tik išorinį patrauklumą, bet ir geležinę valią. Net 55 tūkst. sekėjų skaičių Instagram tinkle turinti šviesiaplaukė pelnytai laikoma dailiausia pasaulio bėgike. Laibas ir tvirtas kojas turinti vokietė 2020 m. dalyvaus Tokijo Olimpinėse žaidynėse ir bandys savo gimtai šaliai laimėti medalį. Talentinga sportininkė nėra ta, kuri užsidaro aikštyne ir visą laisvą laiką skiria treniruotėmis.

Alicos hobis - apsipirkinėjimas. Mergina dievina viską, kas susiję su mada bei grožiu, todėl gali valandų valandas vaikščioti po parduotuves. Na, kai turi tokias stiprias bei ištreniruotas kojas, tai pavyksta be vargo! Įprasta manyti, jog daugelis profesionalių sportininkių atsisako makiažo, primiršta grožio procedūras, o dėmesį labiau skiria komfortui, ne estetiniam vaizdui. Alica tikrai ne tokia, mat prieš tapdama bėgike ji svajojo tapti modeliu, tad grožio pasaulis jai artimas.

Jei Alicai pavyktų Olimpinėse žaidynėse pelnyti medalį, ji tikrai išgarsėtų visame pasaulyje kaip įspūdingiausiai atrodanti sportininkė. Žinoma, bėgikei ir dabar netrūksta gerbėjų bei žinomumo - socialinis tinklas Facebook tiesiog mirga nuo žinučių bei pakvietimų draugauti, o Instagram platformoje netyla virtualūs komplimentai. Tiesa, vokietės širdis jau senokai užimta - su aktyviai sportuojančiu keletą metų vyresniu vaikinu gražuolė sportininkė jau spėjo aplankyti daugelį Europos šalių, įspūdingąjį Tailandą bei saulėtąjį Dubajų.

Tikriausiai niekas neturės argumentų paneigti, jog tai pati dailiausia bėgikė:

Forget safety. Do all the things you fear👻

A post shared by 🌺 ᗩℓicα 🌺 (@alicasmd) on Sep 26, 2017 at 9:28am PDT

Be humble, take nothing for granted, appreciate everything, be thankful & find the good even in a bad situation⭐️

A post shared by 🌺 ᗩℓicα 🌺 (@alicasmd) on Sep 22, 2017 at 11:20am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis