Meilė: Harry Styles ir Taylor Swift - vėl kartu?!

Maždaug prieš metus pasirodė pirmosios žinutės apie netikėtai įsižiebusius „One Direction“ nario Harry Styles bei dainininkės Taylor Swift jausmus.

Internetą netruko apskrieti saldžiosios porelės nuotraukos, kuriose buvo įamžintos jų laimės akimirkos. Tačiau toji skandalais ir fanių pavydu apipinta meilė ilgai netruko: jau tuoj po žiemos švenčių porelė patvirtino, kad išsiskyrė.

Po to sekė daugybė spėlionių apie tolimesnius judviejų santykius, o kai abu atsidurdavo tuo pačiu laiku toje pačioje vietoje, stebėtojai tik ir laukė viešo kivirčo ar apsižodžiavimo. Tačiau jaunuoliai išlaikė orumą ir skyrybas išgyveno tyliai, nors ir spėjama, kad įžeidus Taylor hitas „I Knew You Were Trouble“ ir skirtas populiariajam britui.

Tačiau šiandien pasirodė žinutės apie netikėtai atgimusią poros meilę! Prieš porą dienų Taylor buvo pastebėta garsiajame Londono Primrose Hill rajone besidairanti namo paties Harry Styles kaimynystėje! Būtent šis Taylor poelgis ir privertė paparacius bei įžymių gyvenimo seklius dar kartą nupūsti dulkes nuo jos ir Harry Styles meilės istorijos archyvo. Ir štai ką jie atrado: pasirodo, Harry vis dar negali pamiršti Taylor ir rezgia planą aplankyti ją Kalėdų laikotarpiu. Prieš pradėdama namo paieškas, Taylor paskambino apie tai pranešti Harry, o jis su mielu noru pasisiūlė padėti surasti Taylor gyvenamąją vietą jo kaimynystėje. Neatrodo, kad porelė vis dar jaučia vienas kitam pagiežą, ar ne?!

Spėjama, kad jei porelė tikrai nuspręs pabandyti iš naujo, apie savo santykius oficialiai praneš po Naujųjų metų. Įdomu, tai būtų šventinis siurprizas ar košmaras fanėms? „Directionerės“, ką manot? Netylėkit!

Kokios merginos patinka „One Direction“? Sužinok ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis