Gudruolė: Kardashian klano jaunėlė Kylie Jenner kopijuoja skandalingąją seserį(FOTO)

Nori naujos šukuosenos, tačiau nenori kirpti plaukų? Tuomet belieka išbandyti kirpčiukus, nes vos kelios meistriškai nurėžtos sruogos suteiks tavo veidui ryškumo ir atsinaujinimo jausmą.

Būtent tokia taisykle, rodos, ir vadovavosi Kardashian klano jaunėlė Kylie Jenner(16), „American Music Awards“ pademonstravusi atnaujintą šukuoseną.

Kylie Jenner. SIPA/Scanpix nuotrauka

Prie jau senokai pamėgto ombre dažymo Kylie priderino ir lengvus tiesius kirpčiukus: tokio tipo kirpčiukai geriau nei bet kas kitas pabrėžia tavo akis. Tačiau jei tavo veidas apvalus, venk masyvių tiesių kirpčiukų - taip žandukus tik pabrėši.

Kylie Jenner. SIPA/Scanpix nuotrauka

Kol visi spėliojo, koks plaukų stilistas atsakingas už Kylie pokyčius, jaunoji žvaigždutė visus pribloškė: pasirodo, jos naujieji kirpčiukai buvo netikri, o tik gudriai prie tikrųjų plaukų priderintas aksesuaras. Tokius kirpčiukus jau senokai pamėgo jos vyresnioji sesuo Kim Kardashian, kuri mėgsta šukuoseną atnaujinti itin dažnai. Atrodė labai tikroviškai, ar ne?

Jei ir tu svajoji atnaujinti savo šukuoseną kirpčiukais, sužinok, kaip pasirinkti tinkamiausią kirpimą pagal savo veido tipą. Patarimus rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis