Kate Middleton atleido savo plaukų stilistą dėl neįprastos priežasties?

Kembridžo hercogienė Kate Middleton(31) dažniau liaupsinama už ilgus žvilgančius plaukus. Vos jai patekus į Didžiosios Britanijos Karališkąją šeimą, daugybė bričių pradėjo reikalauti savo kirpėjų būtent Kate Middleton šukuosenos.

Jos plaukais rūpinasi visa žmonių komanda: hercogienė turi asmeninį plaukų stilistą, koloristą, tai pat specialiai plaukų formavimu besirūpinančią meistrę. Tačiau plaukų stilistui James Pryce, kuris rūpinosi garsiąja Kate Middleton vestuvių šukuosena, draugystė su karališkąja kliente netikėtai baigėsi. Spėjama, kad hercogienė atsisakė stilisto paslaugų todėl, kad jis naudojosi jos vardu ir atvaizdu populiarinant savo plaukų gražinimo paslaugas.

Kate Middleton. REUTERS/Scanpix nuotrauka

James Pryce savo socialinių tinklų profiliuose naudojo šimtus Kate Middleton atvaizdų, kad būsimieji klientai matytų, kokio „karališko“ lygio meistras jis yra. Tačiau rūmams toks stilisto elgesys labai nepatiko ir jo paslaugų, spėjama, jau atsisakyta. Hercogienė savo vizito Australijoje metu pasisamdė vietinį žymų plaukų meistrą, kuris rūpinosi ir velionės Kate anytos princesės Dianos šukuosena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis