VERTI NUODĖMĖS: šokėjas Augustinas dievina vidinį grožį(FOTO)

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" kiekvieną penktadienį sumedžiojamas naujas gražuolis. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir muziką.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Augustiną.

Studentas Augustinas Kazlauskas (21) šiuo metu mokosi kultūrinės veiklos vadybos meno. Be to, vaikinas yra profesionalus sportinių šokių šokėjas! Būtent ši veikla karštuolio gyvenime užima didžiąją dalį laiko. Augustinas laisvalaikiu stengiasi aktyviai sportuoti bei domėtis sveiku gyvenimo būdu.

Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Dėmesiu skųstis negaliu. Visada malonu išgirsti komplimentus, kurie paglosto savimeilę, tačiausavęs ypatingu nelaikau. Dažniausiai esu labai savikritiškas.

Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Neteko. Šiuo klausimu esu kategoriškai nusiteikęs, manau, kad žmogus turi būti visapusiškai patraukli asmenybė, o išorinis grožis, tam tik prideda vidinio žavesio, tačiau akivaizdu, kad gražiems žmonėms lengviau gyventi.

Kas tavo grožio idealas (vaikino ir merginos)?

Vaikino idealo neturiu, kadangi į nieką nesilygiuoju, svarbu išlikti unikaliu. O iš merginų galėčiau išskirti modelį Adrianą Limą.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (iš 10 balų)

Keliaudamas po pasaulį supranti, kad mūsų merginos tikrai vertos pripažinimo ne tik Lietuvoje. Išskirtinės išvaizdos ir žavesio tiesiog neįmanoma nepastebėti, todėl drąsiai rašau 10 balų.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Gražuoliu savęs nelaikau, nes tobulumui ribų nėra. Konkretaus balo skirti taip pat negaliu, tačiau manau, kad mane geriausiai apibūdinti galėtų trys žodžiai: jaunas, žavus, veiklus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis