Dvyniai: „One Direction“ narys kopijuoja futbolininką Davidą Beckhamą? (FOTO)

Jau ne vieną dešimtmetį populiarusis futbolininkas Davidas Beckhamas(38) patenka į karščiausių planetos vyrų sąrašą. Tačiau neseniai pramogų pasaulyje pasklido gandai, kad jau Davidas jau turi pamainą.

Jeigu manote, kad žymiojo futbolininko antrininku tapo vienas iš trijų Davido sūnų, smarkiai klystate. Pasirodo, šis futbolininkas turi labai garsų antrininką!

Jau senokai grupės „One Direction“ fanės pastebėjo, kad jų numylėtinis grupės narys Liam Payne kasdien tampa vis panašesnis į savo tėvynainį futbolininką. Puiki figūra, meilė sportui, tokia pati šukuosena ir iš koto verčianti gražuolė parankėje - Liam atrodo lyg jaunesnysis Davido Beckhamo brolis!

Davidas Beckhamas ir Liamas Payne'as. REUTERS/Scanpix ir AFP/Scanpix nuotraukos

Vis dažniau viešumoje su mergina Sophia pasirodantis Liamas seka savo garsiojo antrininko, kuris jau 15 metų ištikimas savo žmonai Victoriai, pavyzdžiu: ilgą laiką draugavęs su šokėja Danielle Peazer, dabar jis jau kurį laiką įsipareigojęs nuo mokyklos laikų pažįstamai Sophiai Smith. Įdomu, kiek širdžių sudužo sužinojus, kad Liam turi naują merginą ir viešai džiaugiasi jo dėmesiu. Kita vertus, dar dviejų „One Direction“ narių širdys laisvos, gal pagaliau vieno jų mergina taps kokia ištikima fanė?


Liamas Payne'as ir Sophia Smith. AFP/Scanpix nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis