Netikėta: Miley Cyrus poelgis nustebino jos skandalų kritikus

Miley Cyrus ir skandalai dažniausiai „vaikšto“ kartu. Tačiau neseniai atlikėja padarė šiam savo įpročiui išimtį ir vienu poelgiu nustebino net labiausiai ja nusivylusius kritikus.

Vakarieniaudama viename Niujorko restorane Miley Cyrus su draugu elgėsi triukšmingai ir įžengdami į restoraną atkreipė kiekvieno ten vakarieniavusio dėmesį. Tačiau po kurio laiko atlikėjai buvo pranešta, kad ji savo elgesiu trukdo netoliese sėdinčiai porai, kurie čia atvyko atšvęsti savo vestuvių metinių.

Sugėdinta atlikėja, visų nuostabai, nesistengė įrodyti, kad yra tikra žvaigždė ir gali elgtis kaip tik užsigeidė, o pasielgė labai žmogiškai. Ji padavėjui paliko 100 dolerių apmokėti poros vakarienės sąskaitą ir pati pasiūlė su jais nusifotografuoti bendrai nuotraukai.

Kaip vėliau teigė įvykio stebėtojai, Miley Cyrus pasiteisino suvartojusi per daug kofeino, kuris ir lėmė prašmatniam restoranui ne itin tinkamą elgesį. Nors kiekvienas Miley Cyrus pasirodymas scenoje neapsieina be skandalo, tačiau kasdienybėje ji - supratinga ir savo netinkamą elgesį pripažįstanti įžymybė. Kaip pastarąjį Miley poelgį vertinat jūs?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis