Broliai karštuoliai: garsiausių brolių dvikovos(BALSUOK)

Kai aktorius ar atlikėjas tampa įžymybe, žiniasklaidos ir fanų dėmesio susilaukia ir jo šeimos nariai. O kartais ir visa šeimyna tampa įžymybėmis!

Praėjusią savaitę panele.lt herojais tapę broliai Bendžiai (apie juos skaitykite ČIA) teigė, kad jokia mergina neverta brolio išdavystės. O kaip bendrauja užsienio superžvaigždėmis tapę broliai? Kuris jų nugalėtų dvikovoje dėl merginų dėmesio? Nuspręsk tu!

James ir Dave Franco

Dave ir James Franco. AFP/Scanpix ir SIPA/Scanpix nuotraukos

„Turėti žymų brolį - laimė ir prakeikimas viename“, - taip apie žymųjį vyresnįjį brolį James atsiliepia pradedantysis Dave Franco(28). Dave jau kuris laikas bando įsitvirtinti kino pasaulyje, tačiau dėl garsiojo brolio šešėlio ir judviejų panašumo režisieriai mato jį tik kaip jaunesnę Jameso kopiją. Tačiau vyresnėlio surastas agentas sugebėjo įtikinti filmo „Now You See Me“ režisierių, kad būtent Dave yra pats tinkamiausias jauno maištingo mago rolei. Filmas sulaukė gero įvertinimo, o Dave įrodė, kad turi daugiau talentų, nei gera išvaizda bei garsi Franco pavardė.


Princai William ir Harry

Princai William ir Harry. REUTERS/Scanpix ir SIPA/Scanpix nuotraukos

Kai princas Williamas prieš kelerius metus pasipiršo dabar jau žmona tapusiai Kate Middleton, daugybei pasaulio merginų dužo širdys. Juk ištekėti už princo - kiekvienos svajonė. Tačiau ašaras jos greitai nusišluostė: juk trečiasis kandidatas į karaliaus sostą princas Harry(29) - iki šiol laisvas! Vyresnysis brolis Williamas jau nuo pat mažens buvo auginamas būti karaliumi, todėl nenuostabu, kad kiekvienas jo veiksmas ar darbas spinduliuoja atsakomybę, meilę savo tautai, ištikimybę šeimai ir puikias manieras. O štai jaunėlis Harry ne kartą pademonstravo savo ugningą charakterį: karts nuo karto žiniasklaidoje pasirodo nuotraukos iš audringų jo vakarėlių, prieš kurį laiką princas buvo įamžintas nuogu užpakaliu! Tačiau kad ir kaip jis besielgtų, niekas princo titulo iš jo neatims. Todėl ir merginų, besikaunančių dėl princo dėmesio, dar ilgai nepritrūks...Joe, Nick ir Kevin Jonas

Iš kairės: Kevin, Nick ir Joe Jonas. REUTERS/Scanpix nuotrauka

„Disney“ kanalo žvaigždės broliai Kevin (26), Joe (24) ir Nick (21) Jonas nuo pat vaikystės gyvena žvaigždišką gyvenimą. Filmavimasis serialuose, muzikinė veikla, net gi vaidmenys kine - dėmesio jiems niekada netrūko. Todėl fanams buvo didžiausias šokas, kai brolių trijulė prieš keletą savaičių paskelbė bendros veiklos pabaigą. Visą gyvenimą jie neslėpė, kad yra itin artimi ir papildo vienas kitą: vyresnėlis Kevin visada jautė atsakomybę už jaunesniuosius brolius, Joe „gavo“ maištininko ir merginų numylėtinio titulą, o nuo paauglystės cukriniu diabetu sergantis Nick už savo pagalbą ligoniams ir labdaringą veiklą tapo tikru geradariu fanų akyse. Įdomu, kuris brolis po išsiskyrimo sulauks daugiausiai dėmesio?Chris ir Liam Hemsworth


Iš kairės: Liam ir Chris Hemsworth. AFP/Scanpix nuotrauka

Aktoriai broliai Liam (23) ir Chris (30) - puikus pavyzdys, kad net ir vienoje šeimoje užaugę aktoriai gali sėkmingai dalintis sėkme ir karjeros laimėjimais. Abu talentingi, abu graibstomi režisierių, abu ne kartą tituluoti vienais seksualiausių aktorių, o kur dar už vaidmenis gauti turtai... Liam žinomumas išaugo po draugystės su Miley Cyrus bei vaidmens „Bado Žaidynėse“, o Chris - po galiūno Thor įkūnijimo to paties pavadinimo filme. Kurį brolį rinktumeisi tu?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis