Vienu gražiausių Lietuvos modelių tituluojamas Vilius Grikšas: išvaizda nėra mano koziris(FOTO)

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" prasideda trečiasis gražuolių medžioklės mėnuo. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir pomėgius.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Vilių.

Vilnietis Vilius Grikšas (23) šiuo metu dirba „Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje“ (NVSPL). Vaikinas teigia dirbantis mėgstamą darbą, kuris reikalauja ir išmanymo, ir atidumo, ir nuolatinio domėjimosi šia sritimi. Todėl drąsiai teigia, kad jam tai ne tik darbas , bet ir malonumas. Netolimos ateities planuose – magistro studijos, kurios padės gilintis į specialybės subtilybes bei kilti karjeros laiptais. Vilius itin domisi automobilių pasaulio naujovėmis, žiūri dokumentinius filmus apie naujausius ligų gydymo metodus bei technologijas.


Artūro Rindeikos nuotr.

Ar susilauki daug merginų dėmesio dėl išvaizdos?

Tiesą sakant, nesu patyręs jokio išskirtinio dėmesio remiantis išvaizdos kriterijumi. Taip, gaunu komplimentų, tačiau išskirtinio dėmesio - tikrai ne. Nemanau, kad išvaizda yra mano koziris. Dažnas sako, kad nuolatos atrodau piktas ir neprieinamas, nors iš tiesų esu draugiška ir linksma asmenybė.


Asmeninio archyvo nuotr.

Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Vėlgi, mano atsakymas - neigiamas. Niekada nenaudojau savo išvaizdos tikslams pasiekti. Nemanau, kad tai yra tinkamas būdas skintis kelią. Manau, mano išvaizda yra pasinaudoję fotografai ar reklamų kūrėjai, kurie yra patikėję man pristatyti jų produktą ar padėjau jiems įgyvendinti tam tikrą projektą. Tik tiek.


Tautvydo Stuko nuotr.

Kas tavo grožio idealas (vaikino ir merginos)?

Konkretaus vyro idealo įvardinti negaliu, nes tokio neturiu, tiesiog yra siektinos idealios savybės, kurias svajoju išpildyti. Mana vyro idealas – šeimos galva, dirbanti mėgstamą ir pelningą darbą; mylimas vyras, esantis pavyzdžiu savo vaikams bei ramstis žmonai. Kalbant apie išvaizdą vyrauja du vyrui privalomi kriterijai – švara ir tvarka.

Mano merginos idealas – mano mergina. Niekada nesu sutikęs merginos kuri mane suprastų, vertintų ir mylėtų taip kaip ji, apie ką tikriausiai svajoja kiekvienas vaikinas. Prie kurios galėčiau būti savimi šimtu procentų. Ji turi savyje viską, ko galėčiau trokšti: išgirtąjį lietuvaičių grožį, veiklumą ir aštrų protą, kulinarinius sugebėjimus. Ji mano geriausia draugė, partnerė ir mano mylimoji. Visa tai ir įvardinčiau kaip merginos idealą.


Tautvydo Stuko nuotr.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (iš 10 balų)

Gražiausią merginą sutikau Lietuvoje, tad tik 10!


Gedmanto Kropio nuotr.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Savęs gražuoliu tikrai nelaikau. Tai nėra kategorija kurioje norėčiau pirmauti. Laikau save vaikinu, kuris norėtų pasiekti savų tikslų ne išvaizdos dėka. Visko siekiu darbu ir mokslu. Kol kas man sekasi, tikiuosi seksis ir toliau.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis