Jauniausia Lietuvos ragana pranašauja ateitį! (UŽDUOK KLAUSIMĄ)

Mūsų patarėja ragana Neringa Saladžė ne tik atsako į tavo klausimus, bet ir atskleidžia, kokia diena mūsų laukia. Skaityk jos pranašystes kasdien!

Tačiau jei labai rūpi sužinoti, kas laukia būtent tavęs, užduok raganai klausimą.

Suformuluok aiškų klausimą, o ne klausk abstrakčiai. Jei nori sužinoti, ar susirasi vaikiną, štai kaip derėtų raganos teirautis:
"Ar per ateinančius metus susirasiu vaikiną?" Kuo aiškesnis klausimas, tuo tvirtesnis atsakymas. Jeigu klausi apie specialybės pasirinkimą, parašyk, iš ko renkiesi. Tarkim, "ką turėčiau studijuoti - mediciną ar teisę?"

Užduok Neringai klausimus komentaruose, o ji pati atrinks, kurie klausimai labiausiai verti jos pranašysčių!

Komentaruose būtinai nurodyk savo TIKRĄ vardą (būtinai, kitaip pranašystė nebus teisinga) ir tikslią gimimo datą.

NAUJAUSI RAGANOS NERINGOS ATSAKYMAI:

Gabrielė 1995 01 14
Ar rasiu darbą pagal specialybę? Ar man verta rinktis dietetiką?
ATSAKYMAS: Taip, tačiau ilgai užtruksi studijuodama. Žiūrėk į tai kaip į pakopinį ėjimą ir atmink, kad gyvenime tikrai visko gali pasiekti pati. Ir nenuliūsk, jei tavo norai išsipildys vėliau, nei norėsi.

Eugenija 1987 04 01
Su vyru ir dukrele gyvename užsienyje. Neseniai mirė mano vyro mama (ji gyvena Vokietijoje) ir dėl tų laidotuvių įklimpome į skolas, kurių niekaip nepavyksta grąžinti.
ATSAKYMAS: Su skolomis nesusitvarkote todėl, kad jus apgavo ir pasinaudojo, bet kokiu atveju tai - karminis auklėjimas ir priminimas, kad nedarytumėt to, ko negalite. Aš nesigilinsiu į aplinkybes, bet kokiu atveju tai priminimas ir dėl vaikų, jei kažko negalite tai ir nedarykite. Ir svarbiausia - nesijauskite nuskriausti ir nelaimingi. Išmokite džiaugtis tuo, kas jums duota.

1993-05-14
Dėl tėvų skyrybų mama manęs išsižadėjo ir nenorinti manęs matyti, dabar ilgą laiką nebendraujam. Kaip toliau klostysis mano ir mano mamos santykiai?
ATSAKYMAS: Puikiai klostysis, tik būk jai kantri, ji mama ir kaip bebūtų ji taip elgiasi, nes taip šiuo metu taip reikia. Nesmerk mamos, ji žino, ką daro, o savo elgesiu iš dalies mama tave ir apsaugo nuo nereikalingų kivirčų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis