Muzikos kūrėjas Justinas: pagrindinė dėmesio siekiančių merginų klaida - netinkamas elgesys „Facebook'e“(FOTO)

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" tęsiasi trečiasis gražuolių medžioklės mėnuo. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į klausimus apie merginas, jų grožį, meilę, stilių ir pomėgius.

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Justiną.

Gal ir tu pažįsti karštuolį, kuris vertas šios rubrikos? Pasiūlyk jį mums el. paštu love@panele.lt

Muzikos kūrėjas Justinas Adžgauskas, dar vadinamas Justicious (17) mėgsta gaminti maistą, visur ir visada klausytis muzikos, bendrauti ir šypsotis. Vaikino tėtis dirba fotografu, todėl sūnui neretai tenka pozuoti prieš objektyvą.


Raimundo Adžgausko nuotr.

Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Visada stengiuosi įrodyti, kad turiu būdo savybių, kurios pranoksta mano išvaizdą, todėl tikiuosi, kad dėmesio sulaukiu ne tik dėl to, kaip atrodau. Vis dėlto dėmesį mėgstu, todėl niekada nejaučiu, kad jo būtų per daug.

Ar merginos socialiniuose tinkluose siekia su tavimi susipažinti?

Taip. Vis dėlto dažniausiai merginos laikosi principo, kad pirmas turi rašyti vaikinas ir aš tai gerbiu. Tačiau kartais ir vaikinams norisi pasijusti reikalingais bei sulaukti moters iniciatyvos. Toks dalykas tikrai paglosto savimeilę.

Vis dėlto dažnai atsiranda merginų, kurios tiesiog neriasi iš kailio, kad pirmas parašytų būtent vaikinas: jos laikina kiekvieną nuotrauką ar nuorodą, kuria pasidalini facebooke. Jei nepastebi, viską palaikina dar keletą kartų, kol galų gale sulaukia žinutės. Tokiais atvejais geriau, kad merginos nusileistų savo tvirtiems principams ir tiesiai parašytų. Jeigu kalba vystosi ir pokalbis nesibaigia merginos „Niu, tai ką papasakosi?“, mielai tęsiu bendravimą.


Raimundo Adžgausko nuotr.

Ar drąsiai užkalbini tau patinkančią merginą? Gal turi „kabinimo“ paslapčių?

Ilgą laiką buvau kompleksuotas drovuolis ir, pripažinsiu, net pirmą bučinys įvyko tik dėl to, kad mergina buvo iniciatyvi. Tada nemaniau, kad kas norėtų mane bučiuoti. :)) Tačiau laikui bėgant supratau, kad norint ką nors pasiekti, svarbiausia pasitikėti savimi. Kitaip net turėdamas didžiausius gabumus negalėsi jų niekam įrodyti.

Skaičiau knygų apie savitaigą ir kai įtikinau save, kad esu geresnis, negu maniau ir nustojau save nuvertinti, viskas ėmė daug geriau sektis. Taigi, svarbiausia pasitikėti savimi, nesvarbu, ar kalbinant patinkančią merginą, ar dalyvaujant pokalbyje dėl darbo.


Raimundo Adžgausko nuotr.

Kuri muziką. Kaip manai, ar tai skatina merginų susidomėjimą tavimi?

Yra merginų, kurios susidomėjimą manimi išreiškia išgirdusios mano dainas arba sužinojusios, kad kuriu muziką. Tuomet ima klausinėti, kodėl pradėjau kurti, kaip pradėjau ir t.t. Šiaip labiau mėgstu kurti, o ne kalbėti apie tai, todėl klausimai apie tai, kaip kuriu ar groju ir kodėl tai darau, mane šiek tiek erzina. Tiesiog dažniausiai nerandu mano jausmus muzikai apibūdinančių atsakymų.

Daug dažniau atsiranda merginų, kurioms atrodo, kad aš labai populiarus, todėl jos man ir rašo, bet tai labai jaučiasi ir tokia pažintis iškart būna pasmerkta greitai baigtis.

Kokios tavo Top 5 mėgstamiausios dainos?

Kiekvieną mėnesį sudarau naują grojaraštį, į kurį keliu visas gražiausias tą mėnesį atrastas dainas, todėl ir topai kas mėnesį keičiasi, tačiau turiu keletą dainų, kurioms užgrojus visada atsiranda naujų jėgų, pilve skraido drugeliai arba įneša optimizmo į galvą.

1. S-Type - Billboard
2. Robots Don’t Sleep - Don’t Wake Me
3. 813 - Fantasmo (ft. Bobby Tank)
4. Ifan Dafydd - Treehouse
5. Tyler, The Creator - Awkward


Raimundo Adžgausko nuotr.

Kokia turi būti tobula mergina?

Tobulų nebūna, ir vis dėlto, jeigu tobulos merginos egzistuotų, norėčiau tokios, su kuria būtų įdomu bendrauti, t.y. sutaptų interesai, klausytume panašios muzikos ir galėtume dalintis naujais muzikiniais atradimais. Norėčiau, kad mergina būtų nuoširdi ir nuoširdžiai reaguotų į mano romantiškas sapaliones, kad nebūtų pernelyg pavydi, ir nevengtų įsipareigojimų.

Kaip romantikas vertinu ir tokias smulkmenas kaip apkabinimo stiprumas ar bučiniai, todėl norėčiau, kad santykiai būtų šiek tiek šeimyniški, bet su saiku, kad maistą gamintų ne blogiau už mane.

Anksčiau turėjau idealą ir pagal išvaizdą, tačiau pasakius, kad patinka rudakės tamsiaplaukės, galiausiai įsimyli mėlynakę blondinę. Lygiai tas pats būna ir su visom kitom savybėm. Visada dėmesį patraukia tokia, iš kurios to mažiausiai gali tikėtis. Juk neįmanoma žodžiais nusakyti kas merginoje traukia, ir ji tampa tobula.


Raimundo Adžgausko nuotr.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (iš 10 balų)

10, nei vienoje kitoje šalyje netenka KASDIEN prasilenkti su dešimtimis gražių merginų.

Kaip turėtų atrodyti tobulas pirmasis pasimatymas?

Pirmas pasimatymas, kaip ir bet kuris kitas, turi būti spontaniškas. Tame ir slypi visas grožis. Kuo daugiau planuosi ir tikėsiesi, tuo mažiau gausis.


Raimundo Adžgausko nuotr.

Maloniausias komplimentas, kokio esi sulaukęs.

„Norėčiau tokio vaikino kaip Tu“ ir „Tavo muzika yra seksas ausims“.

Trys geriausi dalykai gyvenime.

Muzika, meilė su visais atributais, ir sveika, laiminga šeima.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Gamta tikrai nepagailėjo man gražių akių, lūpų ir stiprių plaukų, tačiau vietų, kurios reikalauja stiprios valios ir darbo, dar yra, todėl rašyčiau sau 8 ir duočiau laiko pasikelti iki stipraus devyneto. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis