Be tabu: Justino Bieberio elgesys su fanėmis rizikuoja peržengti padorumo ribas(VIDEO)

Kai prieš savaitę Justinas Bieberis paskelbė, jog „išeina į pensiją“, ašara nuriedėjo tikrai ne vienos jo gerbėjų skruostais. Tačiau nors Justinas vis dar kalba apie pasitraukimą iš muzikos pasaulio, jo darbai sako ką kita.

Ką tik pasirodžiusiame naujame klipe dainai „Hold Tight“ iš naujausiojo Justino albumo „Journals“ atlikėjas demonstruoja itin šiltus jausmus savo fanėms. Klipe matomi kadrai iš Justino koncertų, kurių metu jis ant scenos pasikviečia kelias laimingąsias fanes ir dovanoja joms dainas, apkabinimus, o kartais - net ir bučinius! Jeigu nežinotume, kas yra Justinas Bieberis, galima būtų pagalvoti, kad dainininkas ir mergina, netikėtai pakviesta į sceną - karštai vienas kitą įsimylėjusi pora.

Justin Bieber
Justin Bieber
Vida Press

Justinas pastaruoju metu klipuose dažnai renkasi intymumo temą, štai pastarasis jo klipas dainai „All That Matters“ šokiravo daugelį fanių ganėtinai atviromis scenomis. Todėl naujausiu klipu Justinas lyg ir įrodo kad vis dėlto svarbiausios jo gyvenime ne klipuose kartu besifilmuojančios gražuolės, o ištikimos ir jį dievinančios fanės, kurių laimė iš arti pamačius Justiną ir įamžinta klipe „Hold Tight“.

Naujausią Justino Bieberio klipą rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis