Milijonus sekėjų turinti mergina pradėjo „užpakalio madą“(FOTO)

Kaip išgarsėti internete? Šio klausimo vertėtų paklausti Jen Selter, merginos, savo „Instagram“ paskyroje turinčios daugiau nei 1,5 milijono sekėjų.

Kodėl tiek daug žmonių ja domisi? Priežastis paprasta, tai - jos užpakalis. Būtent dėl daugybės sportiškos jos figūros ir itin riesto užpakalio nuotraukų Jen tapo tokia populiari. Mergina tapo tikra sportiško gyvenimo būdo įkvepėja: daugybė merginų trokšta turėti tokį kūną kaip Jen, todėl klauso jos patarimų, vykdo „pritūpimų išbandymus“ ir siekia vieną dieną puikuotis įspūdinga figūra. Jen įkvėpė ir naują internetinę lieknėjimo madą „Squatspo“, kurios pasekėjos eina iš proto dėl itin riesto, pritūpimais suformuoto užpakalio.


instagram.com @jenselter nuotrauka

„Aš - paslaptinga. Daugybė gerbėjų mane mėgsta, nors iš tikrųjų manęs nepažįsta, nežino, kas aš esu iš tikrųjų. Aš tikrai nenoriu būti mėgstama tik dėl savo užpakalio, - viename interviu atviravo Jen. -Tačiau sulaukiu ir daugybės negražių komentarų, žmonės vadina mane stora, vulgaria, tikina, kad draugauju su garbaus amžiaus turtingais vyrais dėl pinigų. Tačiau tai - netiesa. Kiekvienas, kuris daug ir sunkiai dirba, gali sulaukti populiarumo. Savo darbais gali įkvėpti kitus!“


instagram.com @jenselter nuotrauka

O kaip jums Jen figūra? Verta milijono sekėjų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis