Moksliukas: Harry Styles studijuos neįprastą dalyką

Po ilgo pasaulinio turo, dokumentinio filmo filmavimų, įvairių renginių ir nesibaigiančių kelionių pailsėjęs Harry Styles nusprendė pasitobulinti mokslo srityje.

Žydų kultūra susižavėjęs Harry nusprendė per šiuos metus išmokti hebrajų kalbą, todėl pradės intensyviai ją studijuoti. Kol kas Harry sugeba šia kalba užrašyti tik savo vardą bei savo grupės „One Direction“ pavadinimą, tačiau jau turi keletą ištatuiruotų hebrajiškų užrašų. Žydų kultūra ir hebrajų kalba Harry susidomėjo pabendravęs su naujausių „One Direction“ klipų režisieriumi Benu Winstonu, kuris supažindino su žydišku gyvenimo būdu, košeriniu maistu (teigiama, kad Harry pradėjo lankytis būtent košerinį maistą siūlančiuose restoranuose) ir kalba.

Reuters/Scanpix

Šios naujienos sukėlė daugybę kalbų, kad Harry yra žydas ir nori artimiau susipažinti su savo šaknimis. Tačiau jo tėtis Desas Stylesas tokias kalbas paneigė savo „Twitter“ paskyroje: „Nežinau, kas pradėjo šiuos gandus, tačiau aš garantuoju, kad Harry nėra žydas“, - patvirtino Harry tėtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis