Figūros kančios: „Pretty Little Liars“ aktorės prisipažino apie drastiškus lieknėjimo metodus

Serialas, kurio pavadinime pats pirmasis žodis „Pretty“ (angl.gražus) - nuo pat pirmųjų sezono stebino puikia aktorių išvaizda ir stiliumi.

4 nepilnametės pagrindinių vaidmenų atlikėjos stebino savo visuomet tobulomis šukuosenomis, preciziškai suderintais rūbeliais, nepriekaištingais manikiūrais ir aukščiausio lygio makiažais. Ar pažįstate bent vieną taip atrodančią mokinę? Taip atrodanti mergina dėl grožio procedūrų turėtų keltis vidury nakties...

Jau nuo pat pirmųjų serialo serijų buvo aišku, kad gera išvaizda - vienas svarbiausių reikalavimų aktoriams. O gera išvaizda pramogų pasaulyje yra lygi itin lieknoms figūroms, dėl kurių pagrindinių vaidmenų aktorės vos neprarado sveikatos.

Troian Bellisario
Troian Bellisario
Vida Press

Troian Bellisario(28) atvirame interviu amerikietiškam žurnalui „Seventeen“ pasakojo, kad ilgai slėpė, jog turi valgymo sutrikimą. Būdama mokine aktorė norėjo įtikti savo tėvams, todėl nėrėsi iš kailio bandydama gauti kuo geresnius pažymius. „Jei mokykloje nepasisekdavo, bausdavau save nevalgydama ir nesimatydama su draugais“, - apie savo ligą pasakojo Troian.„Norėjau savo tėvų akyse išlikti tobula maža mergaitė, todėl sunkiai mokiausi ir alinau save. Nenorėjau, kad tėvai žinotų apie mano problemą, nes man atrodė, kad taip jiems pasirodysiu silpna. Jaučiausi įkalinta valgymo sutrikimų“, - apie skausmingą patirtį pasakojo aktorė.

Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press

Kita „Pretty Little Liars“ gražuolė dainininkės karjerą pradėjusi Lucy Hale(24) praeityje taip pat kentėjo nuo valgymo sutrikimo ir liguisto noro būti kuo lieknesnei. „Kartais nevalgydavau ištisas dienas arba suvalgydavau šiek tiek vaisių ir valandų valandas liedavau prakaitą sporto salėje. Žinojau, kad turiu problemą, bet iš jos išsivaduoti pavyko negreitai“, - žurnalui „Cosmopolitan“ atviravo Lucy.

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Egzotiškoji „Pretty Little Liars“ ketvertuko narė aktorė Shay Mitchell(26) norėdama lygiuotis į reklamų formuojamo kūno vaizdą, taip pat patyrė, ką reiškia turėti valgymo sutrikimą. „Galėdavau nevalgyti visą dieną, tačiau kitą dieną jausdavausi alkana, dirgli ir nelaiminga. Kai nuliūdau, negalėdama užsimauti nulinio dydžio (JAV dažnai pateikiamo kaip lieknumo standarto) džinsus, supratau, kad turiu problemą. Liesumas nelygu grožiui. Grožis reiškia gerą savijautą ir sveikatą, tai yra svarbiausia.“

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“. Nugalėtojas skelbsime vasario 1-ąją skiltyje „Konkursų nugalėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis