Tragediją išgyvenusi Lea Michelle pademonstravo, kas jai padėjo atsitiesti(VIDEO)

Kai netikėtai mirė serialo „Glee“ aktorės Lėjos Michelle kolega ir mylimasis Cory Monteithas pasaulis užgniaužęs kvapą laukė, kaip ji šią tragediją išgyvens.

Vieni tikino, kad Lėja galutinai palūžo netekusi gyvenimo meilės ir tikrai nežinia, ar ji kada nors grįš į negailestingą pramogų pasaulį ir tęs išsvajotąją dainininkės karjerą. Tačiau ištikimiausi aktorės gerbėjai tikėjo, kad Lėja ras savyje jėgų atsitiesti ir dar atkakliau siekti savo tikslų.

Gyvenimo meilė: net ir po mylimojo mirties Lea Michelle nešiojasi pakabuką su jo vardu
Gyvenimo meilė: net ir po mylimojo mirties Lea Michelle nešiojasi pakabuką su jo vardu
Vida Press

Būtent taip ir nutiko: Lea Michelle pristatė debiutinį vaizdo klipą dainai „Cannonball“, kuri, kaip tikina pati dabar jau ne tik aktorė, bet ir dainininkė, įkvėpė ją surasti savyje jėgų, susitaikyti su faktu, kad Cory jau nebėra, o jos gyvenimas tęsiasi ir tik ji gali jį paversti nepakartojamu. Klipe Lėja demonstruoja savo tvirtybę ir ryžtą viską pradėti iš naujo, ką ji ir daro pradėdama dainininkės karjerą.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“. Nugalėtojas skelbsime vasario 1-ąją skiltyje „Konkursų nugalėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis