Meilės kaina: įspūdingiausios įžymybių dovanos mylimiesiems

Apie kokį romantišką vaikino gestą svajoji? O ką romantiško pati esi dėl mylimojo padariusi? Ryškiausios žvaigždės taip pat iš kailio neriasi norėdamos nustebinti mylimuosius!

Justinas Bieberis ir Selena Gomez

Selena Gomez ir Justin Bieber
Selena Gomez ir Justin Bieber
Vida Press

Titanikas“ - tikrai vienas romatiškiausių meilės filmų. Justinas Bieberis, draugaudamas su Selena Gomez tai puiki žinojo, todėl išnuomojo sau ir mylimajai Los Andžele esantį „Staples Center“ stadioną, kad galėtų „Titaniką“ pažiūrėti dviese milžiniškame ekrane.

Nathan Sykes ir Ariana Grande

Ariana Grande ir Nathan Sykes
Ariana Grande ir Nathan Sykes
Vida Press

Vos keletą mėnesių susitikinėjanti pora jau spėjo pasauliui pademonstruoti, kad gali vienas kitą romantiškai nustebinti. Štai grupės „The Wanted“, kurios narys yra Nathanas, koncerto metu jo grupės draugai netikėtai išsivedė užkulisiuose mylimojo laukusią Arianą. Mergina labai sutriko atsidūrusi ant scenos svetimo koncerto metu, todėl nudūmė atgal į užkulisius. Nerimaudamas dėl mylimosios Nathanas paliko grupės draugus atlikti dainą be jo ir išbėgo ieškoti Arianos. To paties koncerto metu romantišką baladę Nathan dainavo apkabinęs pagaliau į sceną kartu išeiti sutikusią Arianą.

Taylor Swift ir Conor Kennedy

Taylor Swift ir Conor Kennedy
Taylor Swift ir Conor Kennedy
Vida Press

Susitikinėdama su garsiojo Kenedžių klano atžala Conoru, Taylor nusprendė, kad jai būtina kuo daugiau laiko praleisti jo draugijoje. Todėl ji sugalvojo už 4,9 milijono dolerių nusipirkti namą Conoro kaimynystėje! Tačiau name ji taip ir neapsigyveno: porelė išsiskyrė greičiau nei Taylor spėjo persikraustyti.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas

Miley Cyrus ir Liam HemsworthMiley Cyrus ir Liam Hemsworth
Miley Cyrus ir Liam Hemsworth
Vida Press

Meilės laiškus rašo daugybė porų, tačiau kai tokį laišką parašo Miley Cyrus, jis anksčiau ar vėliau tampa viešas. Tiesa, ji rašė ne meilės, o atsiprašymo laišką savo jau buvusiam vaikinui Liamui, norėdama atsiprašyti dėl savo elgesio ir sugriuvusių santykių. Ir ne elektroninį laišką rašė socialinius tinklus dievinanti Miley Cyrus, o tikrą popierinį!

Liam Payne ir Louis Tomlinson

„One Direction“
„One Direction“
Reuters/Scanpix

One Direction“ vaikinai savo sėkme nevengia dalintis ir su juos palaikančiomis mylimosiomis ir lepina jas prabangiomis dovanomis. Štai Liamas Payne'as savo tuometinei merginai Daniellei nupirko 60000 dolerių vertės „Audi TT“, o Louisas Tomlinsonas savo draugei Eleonorai gimtadienio proga padovanojo automobilį „Mini Cooper“.

Kim Kardashian ir Kanye West

Kim Kardashian ir Kanye West
Kim Kardashian ir Kanye West
Vida Press

Piršlybos - ypatinga proga, todėl kai Kanye West sugalvojo pirštis Kim Kardashian, gerbėjai su nekantrumu laukė, ką originalaus jis sugalvos. Kanye išnuomavo didžiulį stadioną, užsakė orkestrą, sceną su 75 fakelais ir nusivedęs Kim į stadiono vidurį paprašė už jo tekėti. Kuri gi būtų atsakiusi „ne“?

Jordin Sparks ir Jason Darulo

Jason Darulo ir Jordin Sparks
Jason Darulo ir Jordin Sparks
Vida Press

Nors tikrame gyvenime jie nėra susižadėję, tačiau Jordin Sparks nusifilmavo savo vaikino Jasono Darulo klipe dainai „Marry Me“, kuriame sutinka už jo tekėti. Porelė vadina šį klipą „priešsužadėtuvėmis“ ir tikina, kai įvyks jų tikrosios sužieduotuvės, jos bus nemažiau romantiškos, nei rodomos klipe.

Kristen Stewart ir Robert Pattinson

Kristen Stewart ir Robert Pattinson
Kristen Stewart ir Robert Pattinson
Vida Press

Kai Kristen Stewart išsiskyrė su Robert Pattinsonu dėl jos kaltės, ji nusprendė išsaugoti santykius atsiprašydama. Tačiau tai ji padarė ne akis į akį, o matant daugybei žmonių. Viešo atsiprašymo metu Kristen nuoširdžiai apgailestavo dėl savo klaidos, ir, kaip matome, atsiprašymas „suveikė“ - porelė susitaikė.

Katy Perry ir Russell Brand

Katy Perry ir Russell Brand
Katy Perry ir Russell Brand
Vida Press

Nors Katy Perry ir Russell Brand nutraukė santuoką, tačiau jos pradžia buvo itin romantiška. Tuoj po sužadėtuvių pora pasidarė vienodas tatuiruotes, vėliau surengė prabangias vestuves Indijoje (jose buvo netgi keletas dramblių bei kupranugarių!) ir nuolat viešumoje demonstruodavo, kad eina vienas dėl kito iš proto. Tačiau tai jų santuokos neišgelbėjo...

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“. Nugalėtojas skelbsime vasario 1-ąją skiltyje „Konkursų nugalėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis