Sulieknėjo? Apvalių formų aktorės Lenos Dunham figūra akivaizdžiai retušuota „Vogue“ nuotraukose(FOTO)

Serialo „Girls“ aktorė ir režisierė Lena Dunham nesibodi demonstruoti savo kūno. Savo kuriamame seriale ji ne kartą nusifilmavo nuoga, o paklausta apie apvalių formų figūrą, Lena dažnai teigia, kad sau patinka tokia, kokia yra.

Tačiau jos figūra akivaizdžiai netenkino madų Biblija tituluojamo žurnalo „Vogue“ kūrybinės grupės. Viršelio fotosesijos nuotraukose, kurias fotografavo legendinė fotografė Annie Leibovitz, Lenos figūra akivaizdžiai retušuota. Nuotraukose ji atrodo lieknesnė, jos oda - lygesnė, iš pirmo žvilgsnio apvalių formų aktorė atrodo kaip manekenė!

Lena Dunham
Lena Dunham
Vida Press

Nenuostabu, kad madų žurnalas retušuoja publikuojamas nuotraukas, tačiau kai skirtumas tarp originalo ir galutinio rezultato toks akivaizdus, imi galvoti, kad viskas, kas vaizduojama tose nuotraukose, tėra iliuzija. Internete pasirodė komentarų, kad ši Lenos fotosesija išeis į naudą, nes pasaulis pamatys, kiek daug retušavimo egzistuoja mados industrijoje, ir kad joje dirbantys modeliai (kurių nuotraukos taip pat beveik visada retušuojamos) nėra tokie tobuli, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Vogue“ fotosesijos nuotraukas rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis