Atsako vaikinai: kaip elgtis, kai vaikinas spaudžia kuo greičiau prarasti nekaltybę?

Nors merginos visas paslaptis patiki draugėms, yra klausimų, į kuriuos atsakymus žino tik vaikinai.

Todėl nuo šiol portale panele.lt kas savaitę galėsi paklausti Lietuvos vaikinų, kaip elgtis neaiškioje situacijoje, kaip bendrauti su vaikinais ir visko, ko visada norėjai, bet nedrįsai vaikinų paklausti.

Šįkart vaikinai gvildeno tokį klausimą:

Draugauju su vaikinu vieną mėnesį. Jis nori su manimi pasimylėti, jei nesutiksiu – paliks. Aš tam dar nepasiruošusi, bet nenoriu jo prarasti. Kaip turėčiau elgtis?

Tautvydas, 23.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Vien tokia abejonė išduoda, kad ieškai „swag“ berniuko be vertybių ir pagarbos. Džentelmenui net neapsiverstų liežuvis tokio dalyko pasakyti, o ilgalaikiuose santykiuose su tokiu tu ir nori būti. Ar esi kada pasakius "Koks jis šiknius, visad juokias iš manęs, aš taip jo pasiilgau" ? Manau, kad ne. Užtat visad atsiminsi tą, kuris tau rodė pagarbą ir su elgėsi taip, kaip turi būti elgiamasi su merginom. Be abejo, reikėtų nepamiršti, kad laiku nepasibučiavę taip ir liksite tik draugais.

Simonas, 27.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Šį klausimą sau užduoda daug merginų. Jei myli – palauks. Jei reikia tik sekso, tegul susiranda kitą. Pagalvok, gal esi verta daugiau, nei meilės įrodinėjimas savo kūnu.

Aurimas, 25.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Nemanau. kad reikia apibrėžti laiko tarpą, po kurio turėtum ar privalai atsiduoti. Atsiduok tada, kai to nori, ir kai manai, kad tam pasiruošusi. Pasikalbėk su vaikinu apie savo poziciją šiuo klausimu, tai tikrai bus geriau, nei išsisukinėti ir „neduoti“.

Kitą savaitę jau kiti vaikinai lauks tavo klausimų. Juos užduoti gali komentaruose, todėl nesidrovėk!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis