Vau! Nepatikėsite, kaip būdama 18 m. atrodė Gal Gadot (FOTO)

Dešimties metų tarpsnis - nemenkas. Iš jaunatviško Izraelio modelio Gal Gadot (32 m.) virto garsia aktore, šiais metais sužibėjusia kultiniame mokslinės fantazijos filme Nuostabioji moteris. Nors Gal ir anksčiau buvo pažįstamas kino pasaulis - moteris vaidino juostoje Greiti ir įsiutę, komedijoje Naktinis pasimatymas ir daugelyje kitų, tačiau labiausiai Gal išgarsino vaidmuo Nuostabiojoje moteryje.

Prieš dešimtį metų Gal tebuvo vos 18 m. ir ji buvo kylanti įžymybė, kuri save realizavo modelių pasaulyje. Nors izraelietė viename interviu užsienio žiniasklaidai teigė, jog pilnavertė pasijautė tik sulaukusi trisdešimties bei susilaukusi dviejų vaikų, būdama jaunesnė ji buvo tikra pažiba! Puikius išorinius duomenis turinti Gal ir prieš dešimtmetį aktyviai sportuodavo, todėl visuomet buvo atletiška ir energinga.

Gal Gadot
Gal Gadot
Vida Press

Gal Gadot
Gal Gadot
Vida Press

Izraelietiškas Gal kraujas lėmė, jog garsioji aktorė ir ankstyvoje jaunystėje pasižymėjo egzotiniu žavesiu. Tik pažvelkite į tamsiai rudas, slėpiningas aktorės akis! Šiuo metu gal - brandesnė ir moteriškesnė, bet kiekvienu gyvenimo tarpsniu išliko savita bei daili. Tik ji pati težino, ar trokštų sugrįžti į laikus, kuomet buvo aštuoniolikos, tik viena aišku - dėmesiu tuo metu, kaip ir dabar, ji nesiskundė!

Gal Gadot
Gal Gadot
Vida Press

Gal Gadot
Gal Gadot
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis