Šokas: universitete susipažinusios draugės sužinojo, kad yra seserys

Gyvenime būna visokių atsitiktinumų. Tačiau kokia tikimybė, kad universitete radus draugę - sielos dvynę išsiaiškinsi, kad ji - tikrų tikriausia tavo sesuo?!

Būtent taip nutiko amerikietėms Mikayla Stern-Ellis ir Emily Nappi, kurios abi kilusios iš Kalifornijos, tačiau studijoms pasirinko už daugiau nei 3000km nuo namų esantį „Tulane“ universitetą Lousianos valstijoje.

Susipažinusios „Facebook“ merginos greitai suvokė, kad joms patinka panašūs dalykai. Abi svajojo patekti būtent „Tulane“ universitetą, dievino teatro pamokas ir juodus minkštus bliuzonus. Merginoms pradėjus laiką leisti drauge, aplinkiniai netruko pastebėti, kad jos panašios it seserys.

Jos turėjo dar vieną ypatingą panašumą - abiejų mamos norėdamos pastoti naudojosi spermos donorų paslaugomis. Šiuolaikinėje visuomenėje tai - įprastas dalykas, tačiau smalsios merginos išsiaiškino, kad jų mamos pasirinko tą patį donorą, todėl jos - pusiau seserys! Sunku patikėti, kad tai - tikra istorija, o ne filmo scenarijus. Tačiau, pasirodo, būna ir taip!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis