Taylor Swift draugai įžymybės atskleidžia, kokia ji realiame gyvenime

Dainininkei Taylor Swift(24) dažnai klijuojamos įvairios etiketės. Heiteriams užkliūva ilgas jos buvusiųjų vaikinų sąrašas, stilius ar muzika. Tačiau niekas geriau nežino, kokia gi Taylor iš tikrųjų, nei artimiausi jos draugai.

O Taylor draugai - ne šiaip kaimynystėje gyvenantys bendraamžiai, o ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės! Ką jos atskleis apie garsiąją atlikėją?

Hailee Steinfield

Hailee Steinfield
Hailee Steinfield
Vida Press

Nors Taylor ir aktorę Hailee Steinfield skiria net 7-eri metai, tačios jos - puikiausios draugės, „Taylor man - lyg vyresnioji sesuo. Ji moka išklausyti lyg niekas kitas. Žinau, kad galiu jai paskambinti kad ir vidury nakties ir kad kuriame pasaulio krašte ji bebūtų, pasistengs mane išklausyti ir padėti“, - gerų žodžių draugei negailėjo jaunoji aktorė.

Lena Dunham

Lena Dunham
Lena Dunham
Vida Press

Serialo „Girls“ režisierė ir aktorė Lena Dunham su Taylor susipažino... „Twitter“. „Ji tiesiog pradėjo sekti mano profilį. Aš to nepastebėjau, tačiau armija jos fanų pradėjo siųsti žinutes „Jei Taylor tave myli, mylim ir mes!“. Taip sužinojau, kad Taylor Swift manimi domisi. Buvau sužavėta, aš - didelė jos fanė. Parašiau jai žinutę, kurioje atskleidžiau, kad jos muzika man padėjo sunkiausiomis akimirkomis,“ - atviravo režisierė.

Ed Sheeran

Ed Sheeran
Ed Sheeran
Vida Press

Britų vokalistas (ir vienas geriausių buvusio Taylor vaikino Harry Styles draugų!) Ed Sheeran - artimas Taylor draugas, praėjusiais metais jis prisijungė prie koncertinio Taylor turo. Edas atskleidžia, kad Taylor padeda jam tobulinti savo sukurtas dainas. „Vos tik parašau dainą, iš karto nusiunčiu ją Taylor. Ji - puiki muzikos kritikė!“ - apie bendrus darbus pasakojo Ed Sheeran.

Emma Stone

Emma Stone
Emma Stone
Vida Press

„Žmogaus voro“ žvaigždė aktorė Emma Stone - taip pat gera Taylor Swift draugė. „Labiausiai man patinkanti Taylor savybė yra tai, kad ji neapsimetinėja super žvaigžde, o sugeba išlikti paprasta mergina“, - pasakojo aktorė.

Lorde

Lorde
Lorde
Vida Press

Viena didžiausių praėjusių metų muzikinių sensacijų jaunoji atlikėja Lorde kurį laiką nevengė viešai kritikuoti Taylor Swift elgesio ir muzikos. Tačiau po kurio laiko Lorde su Taylor vis gi tapo geromis draugėmis. Kodėl? O gi dėl jausmingo Lorde atsiprašymo savo blog'e. „Aš niekada savo gerbėjams nebūsiu toks geras pavyzdys, koks savo fanams yra Taylor. Dėl šios priežasties ją labai gerbiu ir atsiprašau už tai, kad anksčiau pasakiau daugybę neapgalvotų dalykų“, - apgailestavo Lorde.

Sarah Hyland

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Serialo „Modern Family“ žvaigždė aktorė Sarah Hyland per pastaruosius mėnesius tapo viena artimiausių Taylor draugių. „Ji - vienas nuoširdžiausių mano pažįstamų žmonių. Nuostabu, kad pramogų pasaulyje vis dar galima rasti tikrų ištikimų draugų. Manau, kad žmonės susidaro negerą nuomonę apie Taylor dėl žiniasklaidoje apie ją kuriamų skandalų, tačiau ji - vienas nuostabiausių mano pažįstamų žmonių“, - apie naują draugę kalbėjo Sarah.

Selena Gomez

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Taylor Swift ir Selena Gomez draugėmis tapo prieš keletą metų, kai abi merginos draugavo su grupės „Jonas Brothers“ nariais broliais Joe ir Nick. Kai porelės išsiskyrė, Taylor ir Selena viena kitą palaikė ir tapo dar artimesnės. „Taylor mane įkvepia. Ir ne tik muzikine, bet ir žmogiškąja prasme. Ji - vienas tvirčiausių mano pažįstamų žmonių. Norėčiau sugebėti taip puikiai atsilaikyti žiniasklaidos spaudimui ir ramiai jaustis esant dėmesio centre“, - kalbėjo Selena.

Dianna Agron

Dianna Agron
Dianna Agron
Vida Press

Serialo „Glee“ žvaigždė Dianna Agron ir Taylor - senos draugė. Dianna - viena iš Taylor draugių, kurioms dainininkė dedikavo savo hitą „22“! „Labai ja didžiuojuosi. Ji - talentinga ir itin darbšti mergina“, - draugę gyrė Dianna.

Jessica Szohr

Jessica Szohr
Jessica Szohr
Vida Press

Dar viena artima draugė, kuriai Taylor dedikavo „22“ yra „Gossip Girl“ žvaigždė Jessica Szohr. Ją Taylor pasikvietė nusifilmuoti garsiojo hito vaizdo klipe. „Taylor parašė dainą savo artimiausioms draugėms, kuri atspindi, ką mes kartu patyrėme, kiek išsiskyrimų išgyvenome. O paskui visos susirinkome filmavimui paplūdimyje“, - apie ypatingą draugystę kalbėjo Jessica.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis