Plastinės operacijos už 100000 dolerių pavertė vaikiną Justino Bieberio klonu(FOTO)

Pernai 33-ejų metų amerikietis Toby Sheldon tapo tikra internetine sensacija: vaikinas viešai prabilo apie 100000 dolerių kainavusias plastines operacijas, kuriomis jis siekė tapti panašesnis į savo dievaitį Justiną Bieberį.

Perdėtas rūpinimasis savo išvaizda prasidėjo dar 2008 metais, kai Tobiui pradėjo slinkti plaukai. Tuomet jis ėmėsi visų įmanomų priemonių, kad tik retėjančią savo šukuoseną išsaugotų. Būtent tuo metu jis ir pradėjo žavėtis Justinu Bieberiu. „Kai Bieberis išgarsėjo ir jo veidą buvo galima pamatyti visur, supratau, kad noriu atrodyti taip, kaip jis“, - viename interviu kalbėjo Tobis. Jis išleido 8000 dolerių plaukų transplantams, tačiau vis vien nebuvo patenkintas savo išvaizda. Todėl jis nunešė Justino nuotrauką plaukų persodinimo specialistui ir paaiškino, kad nori būtent tokios šukuosenos. Permainos Tobiui kainavo 21000 dolerių.

Tačiau kad tuomet 28 metų vyras atrodytų kaip 15-metis atlikėjas, reikėjo patobulinti ne tik plaukus. Tobiui, kuris labiau už viską bijo pasenti, chirurgai patempė jo veido odą, po ja pripurškė specialaus raukšleles lyginančio užpildo, pakelė akių vokus, tuomet tiesiog kardinaliai pakeitė jo šypseną, kad Tobis taptų kuo panašesnis į Justiną Bieberį. Operacijas atliko 8 skirtingi chirurgai. „Stebėjau jaunus žmones ir supratau, kad būtent šypsena suteikia jiems jaunatviško spindesio“, - kalbėjo Toby. Būtent todėl jis ir ryžosi operacijai, po kurios Toby visuomet atrodo besišypsantis, nesvarbu, kokia jo nuotaika tą dieną. Šypsenos rekonstrukcija kainavo 30000 dolerių.

Nors Tobis dėl išvaizdos paaukojo 100000 dolerių, jis vis vien nėra iki galo ja patenkintas. Jis pripažįsta, kad norint atrodyti kaip Justinas, jis turės darytis nosies operaciją. Tačiau jau dabar jis džiaugiasi, kad perkant alkoholį pardavėjai netiki, kad jam - 33, o ne 16.

Toby nori į Justiną būti panašus ne tik išvaizda, bet ir darbais. Šiandien pasirodys debiutinis jo singlas pavadinimu „Justified“, kuriame Toby išsako savo susižavėjimą jaunuoju pop princu.

Toby Sheldon
Toby Sheldon
Vida Press

„Tavo žavi šypsena, tavo puiki išvaizda - tai mane „užkabino“. Tereikėjo plastinės operacijos, kad tapčiau Justinu“, - tokius žodžius išgirsime debiutinėje Toby dainoje. Justinas neseniai paskelbė, jog baigia savo muzikinę karjerą, gal Tobis bus jo įpėdinis?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis