Išsišokėlė: nepadorus Caros Delevingne elgesys pribloškė paparacus(FOTO)

Caros Delevingne(21) tikrai neįmanoma pavadinti paprasta manekene. Ji - ne tik vienas daugiausiai uždirbančių modelių, tačiau ir nuolatinė prabangių renginių išsišokėlė ir maištininkė.

Cara į prestižinį teatrą gali ateiti vilkėdama paprasčiausiais marškinėliais ir gerdama alų, ji vieną po kitos darosi vis didesnes tatuiruotes, o viešumoje net nebando vaidinti tobulos gražuolės: juokingos grimasos ir gestai jau tapo jos tykančių paparacų kasdienybe.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Tačiau šią savaitę po „Chanel“ mados namų kolekcijos pristatymų užfiksuota Cara visai nepriminė aukštuomenės damos. Automobilį, kuriuo važiavo Cara ir filmo „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė Michelle Rodriguez, sekusiems paparacams teko susidurti su išskirtiniu Caros humoro jausmu. Mergina rodė jiems nepadorius gestus, akivaizdžiai demonstravo marškinėlius su užrašu „Twerkinimas - ne nusikaltimas“ ir įėjusi į viešbutį iškišo ją fotografavusiems paparacams liežuvį.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Carą vis dažniau galima pamatyti kartu su Michelle Rodrizguez, o jų pasimatymai kursto kalbas, kad merginas sieja šis tas daugiau nei paprasta draugystė. Michelle neseniai prisipažino esanti biseksuali, merginos buvo nufotografuotos besibučiuojančios krepšinio varžybose.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Įdomu, ar tai tėra bandymas atkreipti dėmesį, ar noras, kad paparacai paliktų ją ramybėje? Kaip manote?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis