Atsako vaikinai: ar galiu patikti vaikinams, jei esu apkūni?

Nors merginos visas paslaptis patiki draugėms, yra klausimų, į kuriuos atsakymus žino tik vaikinai.

Todėl nuo šiol portale panele.lt kas savaitę galėsi paklausti Lietuvos vaikinų, kaip elgtis neaiškioje situacijoje, kaip bendrauti su vaikinais ir visko, ko visada norėjai, bet nedrįsai vaikinų paklausti.

Šįkart vaikinai gvildeno tokį klausimą:

Ar galiu patikti vaikinams, jei esu apkūni? Jaučiu, kad į net gatvėje mane niekas nežiūri...

Alvydas, 22.


Asmeninio archyvo nuotrauka

Žinoma gali, nes ne visada fiziniai duomenys lemia tai, kad vaikinui patiksi. Mano manymu, jei mergina linksma, savimi pasitikinti, draugiška, pozityvi, tai ji visada sulauks vaikinu dėmesio. Taip kad šalin negatyvias mintis, daugiau pozityvumo ir reikalai susitvarkys.

Tautvydas, 23.


Asmeninio archyvo nuotrauka

Be abejo gali, visi esame skirtingi, turime skirtingus požiūrius bei „preferencijas“, tačiau tikrai svarbu neapsileisti, aktyviai sportuoti ir prižiūrėti savo kūną.

Simonas, 27.


Asmeninio archyvo nuotrauka

Mano nuomone, pirma turėtum patikti pati sau. Pažiūrėk į veidrodį ir užduok sau klausimą "Ką galiu šiandien padaryti, kad jausčiausi geriau, būčiau linksmesnė, įgaučiau daugiau pasitikėjimo?". Pažįstu ne vieną moterį, merginą, kurios asmeniniu žavesiu spinduliuoja žymiai stipriau, nei šiandieninės visuomenės požiūrių ir normų pristatomas moters idealas. Juk nuo senų senovės apvalesnės moters formos reiškė vaisingumą, šeimos gerovę ir laimę. Pabandyk pasidomėti, manau rasi daug įdomių minčių.

Kitą savaitę jau kiti vaikinai lauks tavo klausimų. Juos užduoti gali komentaruose, todėl nesidrovėk!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis