„YouTube“ sensacija: žaibiškai išpopuliarėjusi grupė „Pentatonix“ sudrebino muzikinį pasaulį(VIDEO)

Praėjusiais metais viena didžiausių „YouTube“ sensacijų tapo grupė, dainuojanti garsiausių grupių koverius. Atrodytų, kas čia ypatingo, juk tūkstančiai atlikėjų bando dainuoti gerai žinomus hitus ir išgarsėti internete.

Tačiau grupė „Pentatonix“ išsiskyrė vienu bruožu: savo ritmingiems kūriniams jie nenaudojo jokių instrumentų, dainavo akapela stiliumi įvairiausius garsus išgaudami tik savo balsų pagalba. Vos tik pasirodydavo naujas garsaus atlikėjo hitas, „Pentatonix“ penketukas greitai nufilmuodavo savo dainos versiją, o šie klipai per naktį surinkdavo milijonus peržiūrų. Kodėl jie tapo tikra internetine sensacija? Susipažinkite, talentingieji „Pentatonix“ ir žaibiško jų išgarsėjimo istorija.

Pentatonix
Pentatonix
Vida Press

Trys muzikalūs draugai, Kirstie Maldonado, Scott'as Hoying'as ir Mitch'as Grassis, besimokę vienoje Teksaso valstijos(JAV) mokykloje, vieną dieną per radiją išgirdo kvietimą dalyvauti konkurse, kurio metu buvo galima laimėti susitikimą su tuo metu itin populiaraus muzikinio serialo „Glee“ aktoriais. Kirstie, Scott'as ir Mitchas nusprendė nufilmuoti Lady Gagos hito „Telephone“ versiją ir ją nusiųsti konkursui. Deja, pasimatymo su aktoriais trio tą kartą negavo, bet pamatę, kiek daug peržiūrų sulaukė pirmasis jų vaizdo klipas, nusprendė savo koverių karjerą tęsti.

Tačiau jų muzikinė veikla buvo sustabdyta, kai Kirstie ir Scott'as baigė mokyklą ir išvažiavo studijuoti, o jauniausias trio narys Mitchas pasiliko tęsti mokslų ir išlaikyti baigiamųjų mokyklos egzaminų.

Pentatonix
Pentatonix
Vida Press

Studijų metais Scott'as sužinojo apie akapela grupių konkursą „Sing Off“, kurį nugalėjusi grupė gauna 200000 dolerių prizą ir kontraktą su įrašų kompanija „Sony Music“. Tačiau konkurse galėjo dalyvauti grupės turinčios ne mažiau nei 4 narius. Scott'as nusprendė pasikviesti tuo metu spančiai populiarėjančius „YouTube“ muzikos virtuozus: violančelės ir beatbox'o meistrą Keviną Olusolą bei itin žemu ir sodriu balsu garsėjantį Avrielį „Avi“ Kaplaną. Dieną prieš „Sing Off“ konkurso atrankas visi „Pentatonix“ nariai pirmą kartą pamatė vienas kitą, pateko į šou, o po kelių mėnesių tapo nugalėtojais. Taip pasaulis sužinojo apie ypač talentingą penketuką, sudrebinusį muzikos pasaulį unikaliais balsais bei atlikimo technika.

Po pergalės tuo metu muziką studijavę Kirstie ir Scott'as nusprendė palikti universitetus, kad galėtų visą laiką skirti muzikinei veiklai. „Pentatonix“ turėjo tikslą, jie norėjo tapti pačia populiariausia akapelos grupe pasaulyje. Ir jiems pavyko - grupė išleido 2 albumus, specialų Kalėdinį dainų rinkinį, kiekvienas naujas jų klipas „YouTube“ surenka milijonus peržiūrų, dalyvauja labdaringoje veikloje ir nenustoja stebinti iš pažiūros begalinėmis savo balsų galimybėmis. Šis oenketukas įrodė, kad išgarsėti galima ne tik skandalais, nuogybėmis ar turint gerus prodiuseris. Talentas ir originalumas - tokia „Pentatonix“ sėkmės paslaptis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis