Atvirumas: Katy Perry atskleidė, kur ir kada prarado nekaltybę

Dainininkės Katy Perry gyvenimas ilgą laiką nebuvo rožėmis klotas: nepavykusi santuoka su komiku Russellu Brandu, vienatvės skausmas ir „banguoti“ santykiai su dabartiniu vaikinu Johnu Mayeriu.

Tačiau kad ir kas bevyktų Katy gyvenime, ji su savo fanais - visuomet atvira. Net apie tokius dalykus, kaip nekaltybės praradimas...

Duodama interviu žurnalui „GQ“ Katy nesutriko paklausta, kada ir kur prarado nekaltybę. Pasirodo, dainininkė net gi atsimena albumą, kuris grojo svarbiojo įvykio fone.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

„Man buvo 16, „tai“ įvyko „Volvo“ automobilyje, grojant Jeffo Buckley'io albumui „Grace“, - interviu atskleidė Katy. Ir tai - ne vienintelė pikantiška detalė, atskleista interviu metu!

Iš itin religingos šeimos kilusi Katy atskleidė, kad vakarinės maldos metu paauglystėje prašydavo ne geresnių pažymių, o... itin didelių krūtų! „Pamenu, gulėdavau lovoje ant nugaros ir prašiau: „Dieve, padaryk taip, kad mano krūtys būtų tokios didelės, jog nematyčiau savo pėdų. Ir mano noras išsipildė, tiesa, nesitikėjau, kad krūtys [gulint] įkris į pažastis.“ - atviravo Katy.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis