Skandalas: paviešinta Harry Styles nuotrauka be apatinių(FOTO)

Jau šią savaitę vienas geidžiamiausių pasaulio vaikinų „One Direction“ narys Harry Styles švęs 20-ąjį gimtadienį. Tačiau dar net neatėjus gimimo dienai, jaunasis dainininkas gavo netikėtą „dovanėlę“.

Socialiniame tinkle „Twitter“ buvo paviešinta nuotrauka, kurioje Harry įamžintas be kelnių ir besišlapinantis ant krūmo. Nuotraukos autorius - Harry draugas prodiuseris „Mix-A-Lot“, kuris ir paviešino skandalingą nuotrauką.

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Į nuotraukos paviešinimą Harry sureagavo ramiai, tiesiog pajuokavo, kad „Mix-A-Lot“ prisivirė košės. Pats prodiuseris taip pat neslėpė, kiek juoko sukėlė „nuogoji“ nuotrauka: „Ant kieno tu čia krūmų sysioji? Klasiška! Bet palauk, juk tai - mano krūmai!“, - komentare po nuotrauka rašė prodiuseriai.

Nenuostabu, kad Harry dėl šio nedidelio skandalo nė kiek nesijaudina. Šiuo metu atlikėjas leidžia laiką JAV, kur, spėjama, susitikinėja su Kardashian klano atstove Kendall Jenner, su kuria meiliai apsikabinęs Harry buvo įamžintas praėjusią savaitę. Įdomu, kaip į jo nuotrauką reagavo Kendall ir griežtasis jos tėtis?..

Harry nuotrauką rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis