4 Ninos Dobrev grožio paslaptys

Žvaigždžių gyvenimas - tik iš pažiūros pasakiškas. Įžymybes visas pasaulis stebi lyg pro padidinamąjį stiklą ir kiekvienas jų apsileidimo požymis būna greitai išanalizuojamas bulvarinėje spaudoje.

Tačiau aktorei Ninai Dobrev jokios pastabos dėl išvaizdos tikrai negresia. Nesvarbu, ar ji žengia raudonu kilimu švytinti it princesė, ar deginasi su draugėmis paplūdimyje, jos ryškūs bruožai ir puiki figūra žavi kiekvieną. Tačiau ar ji iš prigimties tokia graži? Bulgarijoje gimusi ir Kanadoje užaugusi serialo „The Vampire Diaries“ žvaigždė atskleidžia, ką aukoja dėl geros išvaizdos ir kaip paprastomis priemonėmis galima lengvai pasigražinti.

Joga

Nors stengiasi prie vienodų treniruočių nepriprasti, tačiau Nina atskleidžia, kad be jogos ji tiesiog negali gyventi. „3 kartus per savaitę atlieku jogos pratimus. Kai intensyviai filmuojuosi ir neturiu laiko žygiuoti į sporto salę, kviečiuosi trenerį pas save ir pusantros valandos sportuoju iš peties. Dievinu jogą, nes man ji - puikiausias būdas atsipalaiduoti, o kadangi renkuosi specialią „karštą“ jogą, tai tenka ir paprakaituoti, taip sudega visos nereikalingos kalorijos.Be jogos treniruočių dar užsuku į treniruoklių salę, kurioje tenka lipti ant bėgimo takelio.“ - apie aktyvų gyvenimo būdą pasakojo Nina.

Pradėjusi lankyti jogos treniruotes aktorė pastebėjo, kad yra žvalesnė ir nebenori vartytis per dienas lovoje. „Ankščiau, kai reikėdavo keltis, svajojau apie dar bent porą valandų miego. Dabar kiekvieną rytą jaučiuosi žvali ir pasirengusi pradėti naują dieną!“ - pastebėjimais dalinosi aktorė.

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Sveika mityba

Vaikystėje Nina norėjo tapti profesionalia gimnaste, todėl sportas ir sveika mityba jai - nieko naujo. Tačiau dietoms ji taria griežtą „ne“: "Nesuprantu, kaip žmonės gali laikytis dietų, drausti sau valgyti tam tikrą maistą, o paskui jaustis apgailėtinai... Ne, dietos - ne man. Jeigu esu alkana ir neturiu galimybės pavalgyti - prie manęs nesiartinkit, nes būnu labai pikta. Todėl mano rankinėje visuomet galima rasti obuolį ar sveikuolių batonėlį. Pernai bandžiau tapti vegetare, bet praradau daug svorio ir žiūrovai tai pastebėjo... Teko greitai grįžti prie mėsainių.“ - savo mitybos subtilybes atskleidė Nina.

Mažai kosmetikos

Ninai tenka atlaikyti grimo ataką filmavimo aikštelėje, todėl kasdien aktorė dažosi tik blakstienas. Auksinė taisyklė - prieš einant miegoti nusivalyk makiažą, kitaip ir per naktį gali rastis spuogai! Nina lepina savo išvargusią odą ekologiškais kremais ir masažu. Ji įsitikinusi, kad oda greitai pripranta prie vienodos priežiūros, todėl aktorė mielai išbando naujus kūno priežiūros produktus. „Mėgstu odos šveitiklį. Po šveitimo jaučiuosi atsinaujinusi, ypač, kai užbaigiu procedūrą kūno sviestu.“ - gražios odos atradimų neslėpė aktorė.

Plaukų priežiūra

Daugelis merginų svajoja turėti tokius vešlius plaukus kaip Nina. Tačiau aktorė atskleidžia, kad jos plaukai tikrai nekelia daug rūpesčių. „Plaukų priežiūros priemones dažnai keičiu, nenoriu, kad plaukai prarastų žvilgesį. Dievinu greito veikimo kondicionierius, juos naudoju kaskart po dušo. Geriausias vaistas pavargusiems plaukams - kirpimas. Atradau puikią plaukų stilistę Los Andžele, tik jai dabar savo plaukus ir patikiu.“ - sveikais plaukais džiaugėsi Nina Dobrev.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis