Geidžiamiausias Lietuvos modelis Simonas parodė, dėl kokios kūno dalies merginos jį vadina tobulu(FOTO)

Turbūt sunkiai surastume lietuvaitę, nežinančią bene garsiausio Lietuvos vaikino egzotiškojo Simono Tuen Pham.

Daug laiko Niujorke praleidžiantis modelis mėgsta dalintis savo gyvenimo akimirkomis su „Instagram“ sekėjais, kurių vaikinas turi beveik 5000. Stebint Simono nuotraukas ima pavydas: glamūrinės fotosesijos, gražuolių manekenių draugija, vakarėliai, ir, žinoma, nepriekaištinga jo išvaizda.

Prieš keletą mėnesių duodamas interviu portalui panele.lt Simonas prisipažino: „Tikrai įdėjau daug darbo, kad turėčiau tokį kūną, kokį turiu dabar. Dabar lengviau, kai žinau, kokie turi būti raumenys. Iš pradžių teko numesti 8 kilogramus. Daug bėgiojau, net buvau vegetaras“ - apie savo kūno linijas atviravo garsusis modelis, įspūdingais raumenimis jau nuo pat savo modelio karjeros pradžios kaitinęs gerbėjų kraują.

Intensyviai sportuojantis Simonas nevengia savo darbo sporto salėje rezultatais ir pasipuikuoti. Jo „Instagram“ profilyje galima rasti „six pack'ui“ dedikuotų kadrų, kuriuose galime pamatyti ištreniruotą Simono pilvo presą. „Tobulas!“ - pagyrų komentaruose po nuotraukomis negaili gražuolės Simono sekėjos. „Žmogau, išduok savo paslaptį“, - rašo vaikinai, trokštantys atrodyti kaip Simonas.

O kaip tu vertini Simono „Instagram“ vaizdelius? Karšta ar nelabai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis