Garsi Lietuvos dainininkė - aktorės Ninos Dobrev antrininkė(FOTO)

Serialo „Vampire Diaries“ žvaigždė Nina Dobrev - milijono merginų idealas. Gerbėjas žavi jos natūralus grožis, ryškūs bruožai, žvilgantys plaukai bei tobula figūra.

Kuri gi nenorėtų būti į Niną panaši?! O ar žinojote, kad Lietuvoje gyvena mergina, kuri yra tikra Ninos Dobrev antrininkė? Ir ji - ne šiaip sau niekam nežinoma studentė, o sparčiai populiarėjanti atlikėja Ieva Zasimauskaitė!

Ieva, dalyvavusi „Chorų karuose“, „Lietuvos balse“ ir ne kartą bandžiusi laimę „Eurovizijos“ atrankose stebina panašumu į garsiąją aktorę. Tamsūs, plaukai, rudos akys, liekna figūra, šilta šypsena - Ieva tikrai galėtų būti Ninos dublerė!


Ieva Zasimauskaitė ir Nina Dobrev. Facebook.com ir AOP nuotraukos


Ieva Zasimauskaitė. Facebook.com nuotrauka

„Jei kas nors įžvelgia panašumų tarp manęs ir kokios nors įžymybės, tai visuomet būna Nina Dobrev. Dažnai po pasirodymų sulaukiu komentarų, kad esu panaši į Niną“, - paklausta apie palyginimą su garsiąja aktore portalui panele.lt pasakojo Ieva. „Pati žiūriu serialą „Vampire Diaries“, šią aktorę žinau, tikrai mergina neblogai atrodo.“ Tai būti palygintai su Nina tau - komplimentas? „Žinoma!“, - apie savo panašumą į Holivudo garsenybę pasakojo dainininkė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis