Netikėta žinia, šokiravusi Hario Poterio fanus

Istorijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė J.K. Rowling kažkada buvo vieniša skurdžiai gyvenanti motina, o šiandien jos banko sąskaitose - milijonai.

Ant kavinės servetėlių pradėta rašyti istorija apie magišką burtininkų pasaulį užbūrė ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Kuris gi nenori tikėti magija.

Paskutinė knyga apie Harį Poterį pasibaigė laimingai. Veikėjai užaugo, susituokė, susilaukė vaikų ir išlydėjo juos mokytis magijos į burtininkų mokyklą Hogvartsą. Haris vedę geriausio draugo Ronio seserį Džinę, o pats Ronis susituokė su ištikima mokyklos laikų žygių palydove ir ištikima drauge Hermiona. Tačiau praėjus 7 metams po paskutinės knygos pasirodymo, autorė atskleidė, kad šiandien veikėjus suporuotų kiek kitaip.

J.K.Rowling
J.K.Rowling
Vida Press

Netikėtai žurnalistės amplua išbandžiusi Hermioną įkūnijusi aktorė Emma Watson žurnalui „Wonderland“ pakalbino knygų apie Harį Poterį autorę J.K.Rowling. Atvirame interviu rašytoja atskleidė, kad dabar suvokia, jog vis dėlto Haris turėjo susituokti su Hermiona, o ne Džine, ir šis faktas dramatiškai pakeistų knygos pabaigą. Ji gailisi, kad „įžiebė“ meilę tarp Ronio ir Hermionos, jeigu galėtų, J.K.Rowling kaip mat pakeistų garsiąją istoriją.

Haris Poteris
Haris Poteris
Vida Press

Įdomu, kaip į šį autorės pamąstymą reaguos ištikimiausi Hario Poterio gerbėjai? Juk toks, iš šalies nedidelis faktas kardinaliai pakeistų ir visą istoriją...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis