Permainos: Miley Cyrus pasikeitė neatpažįstamai(FOTO)

Kai prieš keletą mėnesių Miley Cyrus pasidalino nuotrauka, kurioje ji demonstravo pašviesintus antakius, visi manė, kad tai - tiesiog naujas Miley stiliaus eksperimentas.

Tačiau paaiškėjo, kodėl gi Miley ryžosi nematomais paversti savo antakius. Pasirodo, atlikėja pozavo žurnalo „W“ viršeliui, o fotosesijos nuotraukose ją sunku atpažinti!

Itin atvirose nuotraukose Miley demonstruoja pusilgius plaukus, šviesintus antakius ir įspūdingus aksesuarus. Nuotraukose netrūksta vulgarių pozų, tačiau kai taip pozuoja Miley Cyrus, niekas jau nebesistebi.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Interviu metu Miley atviravo apie skyrybas su Liamu Hemsworthu ir kodėl ji dar negali įsileisti meilės į savo širdį. Atlikėja taip pat šokiravo pareiškimu apie marihuaną: „Dievinu „žolę“, man labai patinka būti nuo jos apsvaigusiai“, - suktinių rūkymo neslėpė Miley. Tokiais pareiškimais Miley gali turėti rimtų bėdų ir prarasti savo gerbėjų pagarbą. Marihuanos rūkymas yra nelegalus, o tokie pareiškimai parodo silpnumą. Juk daug sunkiau yra atsispirti pagundai nei apie ją visiems pasakoti.

Fotosesijos nuotraukas rasi ČIA ir ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis