Palūžo: „Tobula mergaite“ vadinama Selena Gomez turi rimtų problemų

Iš pažiūros tobulai viešumoje besielgianti „Geroji Holivudo mergaitė“ Selena Gomez turi didelę paslaptį. Pasirodo, prieš mėnesį ji dvi savaites viešėjo centre, kuriame jauni žmonės gydomi nuo emocinių traumų ir priklausomybių.

Nors dainininkės atstovai neigia, kad Selena ten lankėsi ne dėl asmeninių problemų, žvaigždžių naujienų gigantas „TMZ“ tikina, kad priklausomybių centre Selena atsidūrė dėl savo buvusiojo vaikino Justino Bieberio ir kaltina jį dėl savo emocinių problemų.

Portale radar.com skelbiama, kad Selena jau kurį laiką be perstojo linksmindavosi vakarėliuose, naudojo kvaišalus ir itin stiprius raminamuosius. Labiausiai dėl audringo Selenos gyvenimo būdo susirūpino jos tėvai, jie ir paskatino savo atžalą spręsti savo problemas ir ieškoti pagalbos specializuotame priklausomybių centre.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Jau anksčiau sklandė gandai, kad jaunoji atlikėja nevengia svaigintis, o šie paaštrėjo po atšaukto jos turo Australijoje, kai dainininkė pareiškė, kad jai reikia laiko sau. Kaip paaiškėjo, tas „laikas sau“ ir buvo apsilankymas priklausomybių centre.

Tačiau norėdami išsaugoti nepriekaištingą dainininkės reputaciją, jos atstovai stengiasi paneigti visus spėjimus, kad dainininkė centre lankėsi dėl turimų priklausomybių. Oficialiame jų pareiškime teigiama, kad Selena „savanoriškai leido laiką centre, tačiau tikrai ne dėl kvaišalų vartojimo“.

Atsakyk į apačioje esančius klausimus ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 6 mėnesiams! Atsakymų lauksime iki vasario 28 dienos, nugalėtoją skelbsime rubrikoje „Konkursų laimėtojai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis