Atskleista, kaip Ellie Goulding įgijo pavydėtiną figūrą(FOTO)

Britų atlikėja Ellie Goulding per dvejus metus intensyvių treniruočių dėka įgijo pavydėtinai sportišką figūrą.

Prieš tai atlikėja buvo itin nepatenkinta savo kūnu, nors antsvorio niekada neturėjo. „Buvau įsitikinusi, kad esu stora, mano nosis - per didelė ir dėl to niekada negalėsiu pozuoti jokiam žurnalo viršeliui“, - atviravo Ellie.

Taip Ellie Goulding atrodė prieš dvejus metus
Taip Ellie Goulding atrodė prieš dvejus metus
Vida Press

Tačiau Ellie pavyko įveikti savo kompleksus, dainininkė pradėjo aktyviai sportuoti ir itin intensyvios treniruotės tapo didele jos gyvenimo dalimi. Bene kasdien Ellie su savo gerbėjais „Instagram“ dalinasi kadrais iš treniruočių, demonstruoja pavydėtiną pilvo presą ar raumeningas kojas. Šiandien ji didžiuojasi savo kūnu: svarbiuose renginiuose nevengia atvirų drabužių, o koncertuose vilki trumpučius šortus ir stilizuotą liemenėlę.

Štai vakar kaimyninėje Lenkijoje vykusiame koncerte Ellie pasirinko „pavojingai“ trumpus šortus, kurie vos neatidengė Ellie tarpkojo.

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Figūra, kurios Ellie pavydi tūkstančiai merginų, yra intensyvaus ir kasdieninio darbo vaisius. Atlikėja treniruojasi kasdien: nubėga apie 10km, o vėliau atlieka intensyvius funkcinius pratimus, kurių metu stiprėja visas kūnas. „Nenoriu būti liesa, noriu būti sportiška“, - atviravo Ellie. „Mankštinuosi kasdien, daug bėgioju, treniruotės man - rimtas reikalas. Neįsivaizduoju, kad galėčiau gyventi kitaip.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis