Košmaras: šv. Valentino diena, kurios žvaigždės negali pamiršti

Šv. Valentino arba Meilės diena - jau visai čia pat. Įsimylėjėliai laukia šios dienos su džiaugsmu, vienišiai trokšta, kad ji kuo greičiau praeitų ir jiems netektų liūdėti, kad vis dar nerado antrosios pusės.

Įžymybės - jokia ne išimtis. Nors kai kuriose gyvenimo srityse joms labiau sekasi, tačiau meilės juk nei nusipirksi, nei populiarumu prisiviliosi. Tai ar laukia jos Meilės dienos? O gal dėl praeityje patirtų nusivylimų negali jos pakęsti? Sužinok!

Imogen Poots

Imogen Poots
Imogen Poots
Vida Press

Sparčiai populiarėjanti aktorė Imogen Poots pasakojo, kaip praėjo viena nejauki Valentino diena jai dar besimokant mokykloje. „Vienas vaikinas pakvietė mane šventinės vakarienės, ir aš, žinoma, sutikau. Tačiau šventės dieną kažko išsigandau, man pasirodė keista, kad mano bendraamžis jau turi tokią vešlią barzdą. Išsigandau, pasislėpiau dailės kabinete ir liepiau draugei, kad praneštų mane į pasimatymą kvietusiam vaikinui, kad dalyvauti negalėsiu. Nežinau, kodėl taip pasielgiau, su tuo vaikinu kartu mokėmės dar metus, niekaip negalėjau panaikinti tarp mūsų vyravusio nejaukumo...“, - pasakojo aktorė.

Sarah Hyland

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Serialo „Modern Family“ ir filmo „Vampyrų akademija“ žvaigždė aktorė Sarah Hyland atvirauja, kad šv. Valentino diena jai - itin įtempta. „Visada per šią šventę dirbu, o jei nedirbu, būtinai nutinka koks nors nemalonus įvykis. Tarkim, prakiūra vamzdis ir vanduo apsemia grindis... Būtinai kas nors panašaus nutinka“, - savo nesekmėmis dalinosi aktorė.

Jessica Biel

Jessica Biel
Jessica Biel
Vida Press

Aktorė ir merginų numylėtinio Justino Timberlake'o žmona Jessica Biel niekaip negali pamiršti vienos Valentino dienos, kai ją įskaudino bendraklasis. „4-oje klasėje priešais mane klasėje sėdėjusiam berniukui padovanojau atviruką. Vėliau tą atviruką pamačiau šiukšlių dėžėje... Šį įvykį iki šiol prisimenu.“ - pasakojo aktorė.

Lauren Conrad

Lauren Conrad
Lauren Conrad
Vida Press

Televizijos serialo žvaigždė ir mados ikona Lauren Conrad nuliūsta kaskart prisiminusi vieną šv. Valentino dieną. „Aš ir mano draugė susitikinėjome su vaikinais, kurie buvo geriausi draugai. Susitarėme nueiti į dvigubą pasimatymą, todėl mudvi su drauge stengėmės kaip įmanydamos: restorane papuošėme stalą, paruošėme savo simpatijoms po dovanėlę, tačiau mano vaikinas į pasimatymą atėjo gerokai įkaušęs... Labai ant jo supykau, nes visą dieną stengiausi tam, kad likčiau neįvertinta!“ - kalbėjo Lauren.

Zac Efron

Zac Efron
Zac Efron
Vida Press

Merginų numylėtinis aktorius Zac Efron tikrai neturėtų skųstis meilės trūkumu. Tačiau kažkodėl jis daug neatvirauja paklaustas apie įsimintiniausią šv. Valentino dieną: „Šios šventės tiesiog nemėgstu“. Nejaugi kokia nors gražuolė kažkada seniai sudaužė Zaco širdį būtent per meilės dieną?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis