Įvertink: atlikėja Lorde pademonstravo savo išvaizdos trūkumus(FOTO)

Didžiausia praėjusių metų muzikine sensacija tituluojama 17-metė atlikėja Lorde, kuri yra kilusi iš Naujosios Zelandijos, nebijo pasirodyti pasauliui tokia, kokia yra.

Ji nepaiso kritikos dėl savo figūros, aprangos, netgi daug neigiamų komentarų susilaukusio jos mylimojo. Lorde žino - jos talentas ir originalumas stipresni nei bet kokia internetinių kritikuotojų neapykanta.

Todėl su gerbėjais Lorde - itin atvira. Ji nebijo jiems atskleisti intymiausių savo gyvenimo detalių, pasirodyti netobula, ar, kas būdinga tikrai ne visoms įžymybėms, žmogiška. To įrodymas - šiuo metu Paryžiuje viešinčios Lorde „Instagram“ nuotrauka, kurioje ji - be makiažo ir ant spuogų užsitepusi džiovinamojo kremo.

„Lovoje, Paryžiuje, užsitepusi kremą nuo aknės“, - taip nuotrauką apibūdino atlikėja. Beveik 100000 „like“ sulaukusi nuotrauka teigiamų komentarų gavo su kaupu. „Nemaniau, kad kas nors gali atrodyti žaviai ant veido užsitepus kremą nuo spuogų. Ir štai, Lorde įrodė, kad gali“, - komentare rašė gerbėja.

Tokios natūraliai atrodančios nuotraukos - tikras iššūkis žvaigždėms, kurios be asmeninio makiažo meistro dienos pradėti negali. Ar žinojai, kad Kim Kardashian makiažui kasdien skiria beveik 2 valandas? Ar tikrai grožis vertas tokių aukų?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis