Geraširdė: moksleivis išradingai pakvietė Miley Cyrus į savo išleistuves ir gavo jos atsakymą(VIDEO)

Bene skandalingiausia metų įžymybė atlikėja Miley Cyrus nesustoja stebinusi savo gerbėjų ir kritikų. Tačiau labiau už viską nustebina ne eilinis jos skandalas, o tikrų tikriausias žmogiškas ir geras darbas!

Vidurinės mokyklos moksleivis Mattas Pettersonas iš Arizonos(JAV), kuris jau keletą metų yra ištikimas Miley Cyrus gerbėjas, nusprendė išbandyti savo laimę ir pakviesti Miley Cyrus eiti kartu su juo į išleistuves. O kaip gi su ta Miley susisiekti? Žinoma, kad internetu.

Išradingasis Mattas nusprendė nufilmuoti video pakvietimą, kuriame jis primena Miley, kad jie jau ne kartą yra susitikę, todėl ji ir turėtų sutikti eiti kartu su juo į išleistuves. Galiausiai Mattas pamėgdžioja Miley ir klipo pabaigoje iškiša liežuvį. Matto kūrinys „YouTube“ sulaukė net 500000 peržiūrų, tačiau ar jo pastangas matė pati Miley?

Pasirodo, kad matė. Savo „Twitter“ paskyroje atlikėja parašė atsakymą: „Mielas Mattai Pettersonai, nepyk, bet į išleistuves negalėsiu atvykti. Gal geriau tu atvyk į mano koncertą Arizonoje, kur galėsime pabendrauti?“.

Štai jums ir įrodymas, kad Miley tikrai rūpi jos gerbėjai. Juk galėjo ir nesureaguoti į nuoširdų Matto kvietimą, o štai parodė vaikinui išskirtinį dėmesį! Pats Mattas, matyt, savo dievaitės atsakymo nesitikėjo, nes savo „Twitter“ paskyroje išreiškė nuostabą: „Dieve, apsaugok, Miley Cyrus atsakė į mano kvietimą!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis