Nestandartas: neįprastos išvaizdos modelis užkariauja mados pasaulį(FOTO)

Kai išgirstame žodį „modelis“, akyse iškyla tobulai atrodančios merginos ar vaikino atvaizdas. Modelių pasaulis - negailestingas: priaugsi kilogramą - jokių fotosesijų, podiumų ir šlovės.

Modeliams tenka iškęsti valandų valandas trunkančius grimavimus, repeticijas, bandomąsias fotosesijas, nuolat sportuoti sporto salėse ir laikytis griežtų dietų, kad tik „neiškristų“ iš grožio standartų. Tačiau vis dažniau tarp vienodai atrodančių gražuolių galima išvysti neįprastai unikalių veidų, kurie kaip mat išsiskiria iš „štampuotai“ išvaizdžių modelių armijos. Naujausias modelių pasaulio atradimas - amerikietis Shaunas Rossas, kurio neįprasta išvaizda pakerėjo ne tik mados pasaulio grandus, bet ir tokias divas kaip Beyonce ir Lana Del Rey.

Shaun Ross
Shaun Ross
Vida Press

Nors 22-ejų metų Shaunas laikomas juodaodžiu, jo plaukai ir oda - itin šviesūs. Manot, sakinyje įsivėlė klaida? Ne, tiesiog Shaunas yra juodaodis albinosas. Albinosai - tai žmonės ir gyvūnai, kurių odoje trūksta pigmeto, nulemiančio odos ir plaukų spalvą. Todėl ir Shaunas, turėdamas juodaodžiams būdingus bruožus, turi šviesią odą ir plaukus. Vaikystėje dėl savo išvaizdos jis buvo skaudžiai užgauliojamas. Neįprastai atrodantį berniuką bendraamžiai vadino „Kasperu“ (pagal populiarų animacinio filmo herojų baltą vaiduoklį), „Miltais“ ir „Išblukėliu“.

Shaun Ross
Shaun Ross
Vida Press

Tačiau vieną dieną tuomet 16-mečio Shauno „YouTube“ pasidalintą klipą pastebėjo vienos modelių agentūros atstovai ir išskirtinės išvaizdos vaikiną pakvietė bandomajai fotosesijai. Nuo to laiko Shaunas jau spėjo tapti tikra mados pasaulio sensacija ir pačiu pirmuoju modeliu albinosu. Jis demonstruoja garsiausių mados namų apdarus, fotografuojasi prabangiausiose fotosesijose ir filmuojasi ryškiausių muzikos žvaigždžių klipuose. Shaunas nusifilmavo Lanos Del Rey klipe „Tropico“, Katy Perry klipe dainai „E.T.“ ir įkūnijo griežtą manekenių vertintoją Beyonces klipe dainai „Pretty Hurts“.

Shaun Ross
Shaun Ross
Vida Press

Shaunas vertinimas ne tik dėl išskirtinės išvaizdos, bet ir dėl drąsos būti toks, koks yra. Pirmosios savo Niujorko mados savaitės metu Shaunas nuolat dalinosi savo nuotraukomis su prierašu „Būdamas savimi aš laimiu“. Modelis taip pat neslepia, kad yra gėjus. Ne kartą sulaukęs pastabų dėl neįprastos savo nosies formos vaikinas atkerta: „Aš - tikras iššūkis fotografams. Žinoma, galėčiau pasidaryti plastinę operaciją, bet aš noriu būti savimi“, - savo unikalumą pabrėžia pirmasis pasaulyje modelis albinosas.

Shaun Ross
Shaun Ross
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis