Sočio gražuoliukas - naujausia Miley Cyrus simpatija?(FOTO)

Nors Valentino diena jau baigėsi, tačiau Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse vyrų akrobatinio slidinėjimo varžybose sidabro medalį laimėjęs Gusas Kenworthy'is nusprendė susirasti savo Valentiną.

Iš Kolorado valstijos(JAV) kilęs 22-ejų metų sportininkas nusprendė simpatiją išreikšti pačiai Miley Cyrus! Savo „Twitter“ paskyroje vaikinas pasidalino nuotrauka, kurioje jis vienoje rankoje laiko savo olimpinį medalį, o kitoje - lentą su užrašu: „Miley Cyrus, ar būsi mano Valentina?“.


Gus Kenworthy
Gus Kenworthy
AP/Scanpix

Jaunoji skandalistė netruko į šį kvietimą sureaguoti. Atlikėja savo „Twitter“ paskyroje pasidalino Guso nuotrauka, kurioje jis rankose laiko 4 mažus šunelius, kuriuos ruošiasi išgelbėti ir su savimi išsivežti į JAV. „4 priežastys sekti Gusą Kenworthy (sutirpau į 1001 gabalėlį)“, - susižavėjimu tėvynainiu neslėpė Miley.


Dainininkė, turinti virš 17 milijonų sekėjų, tuoj pat pati pradėjo „sekti“ Gusą „Twitter“. Vaikinas toliau tęsė kibernetinį flirtą cituodamas Miley dainą „Wrecking Ball“ ir sakydamas „Labas, Miley, tu - pati geriausia!“

Gus Kenworthy
Gus Kenworthy
Reuters/Scanpix

Ar Miley pagaliau „susitupės“ ir pasirinks rimtą vaikiną? Kaip manot?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis