Pabėgo: Harry Styles apdovanojimų ceremonijoje paliko „One Direction“

One Direction“ per pastaruosius metus tapo bene sėkmingiausia pasaulio grupe. Todėl nenuostabu, kad vakar vykusioje „BRIT awards“ apdovanojimų ceremonijoje jaunieji britai gavo „Pasaulinės sėkmės“ apdovanojimą bei apdovanojimą už geriausią muzikinį vaizdo klipą.

Tačiau dažniausiai žiniasklaidoje aptarinėjamas grupės narys Harry Styles leido sau palikti grupės draugus ir pavėlavo atsiimti svarbaus apdovanojimo. Kai likusieji 4 grupės nariai užlipo ant scenos atsiimti apdovanojimo iš gražuolės manekenės Rosie Huntington-Whiteley rankų, o Harry tarp jų nebuvo, kitas grupės narys Liamas Payne'as nepasimetė ir paklausė publikos: „Ar nematėte garbanoto „bičo“?“

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Kol kiti grupės nariai dėkojo fanams, draugams ir prodiuseriams už savo sėkmę, Harry skubėdamas atbėgo ant scenos, griebė mikrofoną ir pareiškė: „Atsiprašau, aš buvau pasysioti, tualetai čia taip toli nuo scenos!“, - tikrosios vėlavimo priežasties net nebandė slėpti merginų numylėtinis. Jis taip pat suskubo dėkoti fanams bei tarptautinei savo komandai.

„One Direction“
„One Direction“
Vida Press

Kaip manot, ar dera garsiam atlikėjui taip elgtis? Ar kai gamta šaukia, nieko nepadarysi?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis