Atitrūkusi nuo realybės? Daugelis Michelo Jacskono dukrai negaili karčių žodžių dėl jos laisvalaikio (FOTO)

Vyresniosios kartos atstovai, ko gero, pakrauptų peržvelgę legendinio atlikėjo Michaelo Jacksono dukros paris Jackson socialinio tinklo Instagram paskyrą. „Žmogus, ieškantis savęs“ - būtent taip save pristato Paris, kuri vietoje standartinio stojimo į koledžą, išsilavinimo siekimo pasirinko gyvenimą gamtoje.

Paris šiuo metu daugybę laiko praleidžia gamtos prieglobstyje, nutolusiame šimtais kilometrų nuo gimtosios Kalifornijos. Hipių kultūros atstovė save atranda ne, kaip ji pati teigia, tuščiuose ir banaliuose auksinio jaunimėlio vakarėliuose ir bereikšmėse paskaitose, o susiliejime su natūra, kurioje Paris ieško žmogiškosios prigimties. Tradicinis gyvenimo kelias mokykla - koledžas - perspektyvus darbas ne jai. Nors Paris trokšta mokytis ir įgyti žinių, šiuo gyvenimo etapu ji mieliau mėgaujasi draugų draugija bei gamtos teikiamais malonumais.

Deja, toks originalus Paris egzistencinis pasirinkimas patinka ne visiems. Michaelo Jacksono atminimą gerbiantys, konservatyvesni gerbėjai teigia, jog jauna mergina eina ne nuo to keliu. Aplinkiniai piktinasi, jog Paris nuolatos pliekia kortomis, peša vieną cigaretę po kitos ir yra visiškai pamiršusi higieną, mat nesidepiliuoja pažastų ir nevengia pasirodyti viešumoje nešvariais plaukais. Paris ne kartą yra minėjusi, jog blizgučių ir netikrumo kupinas pramogų pasaulis ne jai, todėl ji renkasi originalesnį gyvenimo būdą.

Išsišokėliai ar keistuoliai visuomet bus apkalbėti, nenuostabu. Tik norėtųsi, jog žmonės būtų pakantesni kitokį gyvenimo kelią pasirinkusiai Paris. Ji jauna mergina, kuri trokšta surasti savastį ir išbando įvairias veiklas. Tai nereiškia, jog greitu metu virš šamane ar apsigyvens miške. Priešingai, bendravę su Paris tikina, jog ji racionali ir žemiška mergina, tiesiog bohemiškas gyvenimo būdas šiuo metu jai labiau prie širdies. Vertas šis laisvalaikis tiek diskusijų, ar ne, spręsti jums:

dear apple if you're feelin' up for it, a joshua tree emoji would be pretty far out thanks man

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Sep 21, 2017 at 1:44pm PDT

🃏

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Sep 10, 2017 at 3:35pm PDT

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Jul 22, 2017 at 2:46am PDT

our connection is beyond what the english language can describe ♥️ thank you for ascending with me sister #oneness

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Sep 3, 2017 at 10:07pm PDT

if you're not competing with your brother over who can grow longer leg hair wyed

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Aug 26, 2017 at 3:53pm PDT

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on Sep 28, 2017 at 2:20pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis