Drąsa: barzdota mergina savo trūkumus pavertė privalumais(VIDEO)

Merginos kaip įmanydamos šalina kūno plaukelius juos skusdamos, depiliuodamos vašku ar net lazerių pagalba. Jokia save gerbianti mergina nevaikščios plaukuotomis kojomis ir pažastimis!

O ką darytumėt, jei vieną dieną jums pradėtų želti tikra barzda? Ne šiaip keli pavieniai plaukeliai, o tikrų tikriausia vešli vyriška barzda.

Būtent taip ir nutiko 23 metų Harnaam Kaur iš Didžiosios Britanijos, kuriai būnant vos 11 metų pasireiškė sutrikimas, dėl kurio jai ant veido pradėjo želti itin tamsūs ir vešlūs plaukai. Mergina dėl šio sutrikimo buvo įžeidinėjama, ją vadindavo „barzdyla“, „vyriška moterimi“ ir kitomis skaudžiomis pravardėmis.

Nenuostabu, kad jauna mergina norėjo nepageidaujamus plaukus šalinti: ji naujojo vaško juosteles du kartus per savaitę, bandė plaukelius šviesinti ir skusti, tačiau jie tik tapo vešlesni, tvirtesni ir pradėjo želti ant rankų bei krūtinės.

Tačiau būdama 16 metų Harnaam nusprendė pakeisti savo religiją, į tokią, kuri draudžia šalinti plaukus nuo kūno, todėl nuo tada ji vaikščioja su barzda ir net nebando jos šalinti. „Daugiau niekada nešalinsiu savo plaukų, nes suprantu, kad taip mane sukūrė Dievas, ir aš dėl to esu labai laiminga“, - kalbėjo mergina. „Kaip niekada iki šiol jaučiuosi moteriška ir patraukli“.

Ji nebando savo kūno plaukelių slėpti po drabužiais, renkasi atviras palaidines ir bando nesiskirti nuo kitų merginų: darosi makiažą, manikiūrą, apsipirkinėja merginoms skirtose parduotuvėse nesijausdama nė kiek kitokia nuo kitų merginų.

Savo istorija „YouTube“ pasidalinti nusprendusi mergina teigia, kad sulaukia daugybės teigiamų komentarų. „Žinoma, yra ir tokių, kurie rašo, kad mes į mane plytą ar grasina mane sudeginti, tačiau gaunu daugybę gražių žinučių iš moterų, kurios turi panašių problemų kaip ir aš. Taip pat gaunu komplimentų ir iš vyrų - keletas netgi piršosi!“, - apie sprendimą paviešinti savo problemą kalbėjo mergina.

Interviu su Harnaam Kaur gali rasti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis