Antsvorį įveikusi Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine - atvirai apie jos kalorijas skaičiavusį tėvą ir neapykantą savo kūnui

Kaip manot, ar gera būti stipruolio Arnoldo Schwarzeneggerio vaiku? Iš pirmo žvilgsnio – taip: turtingi tėvai gali užtikrinti tau svajonių gyvenimą, puikų išsilavinimą ir viską, ko tik užsigeisi.

Tačiau garsieji tėvėliai, stipruolis aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir buvusi jo žmona, televizijos žurnalistė garsiojo Kenedžių klano atstovė Maria Shiver, kaip įmanydami stengėsi savo vaikams, o jų Schwarzeneggeriai turi keturis, suteikti „normalią“ vaikystę.

Tai reiškė, kad jie turėjo daugybę pareigų namuose, niekas nepildė kiekvieno jų noro ir visi keturi stipruolio vaikai privalėjo klausyti griežtojo tėčio bei būtinai sportuoti. Normali vaikystė atnešė ir „normalias“ problemas. Ankstyvoje paauglystėje vyriausioji Schwarzeneggerių dukra Katherine (24), kaip ir daugelis bendraamžių, ėmė lyginti save su draugėmis ir suvokė, kad ji - kažkokia „ne tokia“.Katherine buvo šiek tiek apvalesnė ir pradėjo kompleksuoti dėl savo figūros. „Jaučiausi stora ir bjauri“, - pasakoja garsiojo aktoriaus dukra.

Katherine Schwarzenegger
Katherine Schwarzenegger
Vida Press

Kova su savo kūnu tęsėsi ilgus metus, kol Katherine suvokė, kad jos pernelyg griežtas ir iškreiptas požiūris į save nė kiek nesiskiria nuo to, ką išgyvena jos „tobulomis“ laikytos bendraamžės. Turbūt nerastume merginos, kuri būtų visiškai patenkinta savo išvaizda, nesvarbu, liekna ar apvalesnė ji būtų. Tokias emocines karuseles jaunystėje išgyvena daugelis. Tai suvokusi ir savo bėdas įveikusi Katherine nusprendė savo patirtimi pasidalinti su kitomis jaunomis merginomis. „Noriu, kad merginos žinotų, jog ne jos vienos išgyvena kūno pokyčius ir rūpesčius dėl figūros“, - atviravo daugelį metų su svoriu kovojusi Katherine.

Katherine Schwarzenegger
Katherine Schwarzenegger
Vida Press

Knygoje „Džiaukis, kuo turi: paslaptys, kaip išmokti mylėti savo vidinį ir išorinį grožį“ 24-erių metų autorė pasakoja, ką jai pačiai teko patirti, kaip mesdavo svorį vien todėl, kad norėjo atrodyti kaip natūraliai itin liesa jos draugė ir kaip gėdijosi savo figūros. „Kai nusprendžiau rašyti šią knygą, supratau, kad negalėsiu nieko nuslėpti ir privalėsiu išlikti itin atvira. Todėl pasakojau viską: kaip keitėsi mano kūnas, kaip jis brendo, kaip užaugo krūtys ir svoris, kaip jį mečiau ir pradėjau savo kūno nekęsti...“, - nuo skaitytojų garsiosios šeimos atžala nieko neslepia.

Katherine Schwarzenegger
Katherine Schwarzenegger
Vida Press

Metams bėgant Katherine išmoko save pamilti tokią, kokia yra. Anksčiau dėl blogos nuomonės apie savo kūną ji niekaip nerasdavo tinkamų drabužių, nes jai atrodė, kad niekas netinka jos figūrai. Ir tik išmokusi priimti save tokią, kokia yra, jaunoji autorė sugeba į drabužius pažvelgti visiškai kitaip. Iš itin sportiškos šeimos kilusi Katherine neslepia, kad sportas – kasdienybė jų namuose. „Tėtis treniruojasi du kartus per dieną, mama – ryte. Dažnai su ja einu į jogos ar dviračių treniruotes. Apskritai mama man – moters idealas, ji nuolat mane drąsino, mokė save pamilti nepaisant kilogramų ir centimetrų“, - apie savo santykius su šeimos nariais kalbėjo Katherine. Tačiau ji neslepia, kad nors mama niekuomet nekritikavo jos dėl antsvorio ir nekomentavo jos mitybos, tėtis visuomet atkreipdavo dėmesį į tai, kiek kalorijų turi Katherine mėgstami pyragaičiai, kontroliuodavo, kiek vaikai suvalgo ir neleisdavo neštis skanėstų į kino teatrą.

Katherine Schwarzenegger
Katherine Schwarzenegger
Vida Press

Šiandien mergina stengiasi gyventi sveikai, dažnai mankštinasi, valgo subalansuotą maistą ir stengiasi išlikti pozityvi. „Tikrai nesu ta, kuri niekada nesuvalgys sausainio. Žinoma, nėra taip, kad absoliučiai mylėčiau savo kūno linijas. Tačiau kai neigiamos mintys pradeda lįsti į galvą, stengiuosi jas pakeisti pozytiviomis. Juk neprivalome atrodyti kaip nulipusios nuo žurnalų viršelio, kad žinotume, jog esame gražios“, - kalbėjo teigiamą požiūrį į kūną skatinanti atrasti Katherine.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis