Ekstremalūs pokyčiai: iš užkietėjusios pankės - į princesę(VIDEO)

Stilių įvairovė šiandien jau nieko nebestebina, kiekvienas gali rengtis taip, kaip tik išmano. Tačiau kartais žmonių pasirinktas stilius taip kardinaliai pakeičia jų išvaizdą, kad jie užmiršta, kaip atrodo iš tikrųjų.

Didžiosios Britanijos BBC Three televizijos laida „Snog, Marry Avoid?“ vykdo ekstremalius išskirtinį stilių turinčių žmonių pokyčius, kurių metu bandoma įrodyti, kad jie yra gražūs ir be visų pridėtinių, dažnai ekstremalių aksesuarų.

20-metė Mel - užkietėjusi pankė, dažanti savo skiauterę rožine spalva, kūną išmarginusi tatuiruotėmis, dėvinti tik suplyšusius drabužius ir į įvairiausias kūno vietas įsivėrusi galybę auskarų. Merginos tėvai neslepia, kad dažnai jiems dėl neįprastos dukters išvaizdos būna gėda, kai tuo tarpui pati Mel teigia, jog jai nusispjaut, ką apie ją mano aplinkiniai.

Laidos metu Mel buvo paprašyta išsiverti visus auskarus ir nusivalyti itin ryškų makiažą. Galutiniai pokyčių rezultatai pribloškė: senosios pankės nebeliko nė kvapo! Mel negalėjo atpažinti savęs veidrodyje, jai atrodė, kad iš atspindžio žvelgia visai kita mergina.

Kai įvyksta pokyčiai, laidos reporteris eina kalbinti praeivių ir rodo jiems pokyčių dalyvių nuotraukas prieš ir po pasikeitimų. Praeiviai turi atsakyti, pabučiuotų, vestų ir vengtų merginos nuotraukoje. Pankės Mel nuotrauką pamatę praeiviai teigė, kad jos atvaizdas juos gąsdina, o po pokyčių 70% apklaustų vaikinų norėtų ją pabučiuoti, likusieji 30% - vestų. Mel pokyčius rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis