Iš arti: Lietuvos įžymybių mobilieji telefonai. Ką jie slepia?(FOTO)

Dizainerės Agnės Kuzmickaitės naujos kolekcijos „Kasdienybės karalienė“ pristatymu pasigrožėti atėję svečiai išskirtinai panele.lt atskleidė paslaptis apie savo ištikimiausius draugus ir nuolatinius palydovus - mobiliuosius telefonus.

Įžymybes tardėme apie vis populiarėjančią programėlę „Instagram“, nuo ko gavo paskutinę žinutę ir kam tokią išsiuntė, ar dažnai pameta telefonus, ar naudoja telefoną kaip žadintuvą ir kokia melodija skamba jų telefonas. 

Dainininkė Justė Arlauskaitė- Jazzu:


„Mano paskutinė žinutė buvo Gyčiui Ivanauskui. „Instagram“ man į telefoną įdiegė Leon Somov, tačiau nebijau sakyti, kad esu senamadiška ir ja nesinaudoju. Telefoną esu pametus vos kelis kartus.“, - apie savo išmanųjį pasakojo Justė.

Justė Arlauskaitė
Justė Arlauskaitė
Luko Rostovskio nuotr.

Choreografas ir aktorius Gytis Ivanauskas:

 Paskutinę žinutę gavau nuo Justės Arlauskaitės, su kuria čia ir atkeliavau“, - nusijuokė šokėjas. „Programėlę „Instagram“ naudoju, tačiau pats nekeliu ir nemėgstu „selfie“ nuotraukų, dėl to ir neturiu specifinės pozos nuotraukose. Na, nebent tai būna su draugų kompanija. Tada jau būna visko.“

Gytis Ivanauskas
Gytis Ivanauskas
Luko Rostovskio nuotr.

Televizijos laidų vedėjas, renginių organizatorius Jogaila Morkūnas:

„Paskutinė mano išsiųsta žinutė buvo: „ Aš tavęs labai pasiilgau“. Neturiu jokio „Instagram“ ir nelabai ketinu turėti“, - nenoriai šia tema kalbėjo Jogaila.

Jogaila Morkūnas
Jogaila Morkūnas
Luko Rostovskio nuotr.

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė:

„Nuo manęs, kiek atsimenu, paskutinę žinutę gavo Kęstas Rimdžius. Deja, neturiu „ Intagram“, nes gyvenu savo gyvenimą, kuriuo nenoriu dalintis su kitais. Telefonus aš labai dažnai pametu, pavyzdžiui, šiais metais, jau trečią telefoną praganiau. O žadintuvas telefone - privalomas. Be jo nežinau, ką daryčiau.“ - pasakojo Agnė.

Agnė Jagelavičiūtė
Agnė Jagelavičiūtė
Luko Rostovskio nuotr.

Manekenė, modelių agentūros bendrasavininkė Meda Jonaitytė:

„Aišku, „Instagram“ turiu, tačiau jį naudoju labai retai. Skambučio melodiją renkuosi tokią, kad pati gerai girdėčiau. Paskutinį savo skambutį skyriau vienos parduotuvės savininkui. Na, neneigsiu, kad žadintuvas telefone yra tikrai patogu ir pati jį naudoju. Gaila, bet telefonus pametu gan dažnai. Neretai jie vis įkrenta, kur nereikia“, - atviravo Meda.

Meda Jonaitytė
Meda Jonaitytė
Luko Rostovskio nuotr.

Radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė:


„Be žadintuvo telefone  kiekvieną rytą į darbą turbūt neatsikelčiau, dėl to skambėjimo toną renkuosi patį bjauriausią, nes tik tada priverčiu save išsiristi iš lovos. „Instagram“ turiu, tačiau mano nuotraukų praktiškai nėra, ten greičiau jau mano katės fotoalbumas“ . Paskutinę žinutę rašiau draugui, kad įsijungtų tiesioginę kolekcijos transliaciją.“ - paskojo Raminta.

Raminta Vyšniauskaitė
Raminta Vyšniauskaitė
Luko Rostovskio nuotr.

Laidų vedėja Lavija Šurnaitė:

„Beveik nenaudoju „Instagram“, tačiau žadintuvo funkcijas telefonu išnaudoju su kaupu. Skambučių melodijų nesisiunčiu, renkuosi iš tų, kurios yra telefone. Na, o paskutinę žinutę gavau nuo draugės, kad nevėluočiau į kolekcijos pristatymą“,- teigė Lavija.

Lavija Šurnaitė
Lavija Šurnaitė
Luko Rostovskio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis