Stiliaus ikona: „lėlytės“ išvaizdos blogerė užkariauja mados pasaulį(FOTO)

Veikiausiai būtų sunkoka surasti mada besidomintį žmogų, kuris bent jau nebūtų girdėjęs apie mados blogerę Kristiną Bazan. Šviesiaplaukė gražuolė, kilusi iš Šveicarijos, savo tinklapyje www.kayture.com rašanti apie keliones, madą ir tiesiog savo gyvenimą bei dalindamasi nepaprastai geros kokybės nuotraukomis, savo karjerą internete pradėjo 2011-aisiais, kuomet nusprendė internete dalintis savo mintimis, nuotraukomis ir išgyvenimais.

Jos tinklapio pavadinimas „Kayture“ – ne atsitiktinis raidžių kratinys. Tai pačios Kristinos pravardės Kay bei žodžio „couture“ (šis žodis, anot pačios blogo autorės, jai simbolizuoja jos meilę bei aistrą madai bei kokybei) junginys. Tai, kas prasidėjo kaip dviejų žmonių – Kristinos Bazan ir jos mylimojo, už nuostabias nuotraukas atsakingo James Chardon bendras projektas, dabar yra svetainė, pripažįstama tokių mados pasaulio grandų kaip „Vogue“, „Cosmopolitan“, bei „Elle“. Būtent šie žurnalai arba rašė apie Kristinos Bazan bei James Chardon projektą, arba juose buvo talpinamos šviesiaplaukės gražuolės nuotraukos.

Kristina Bazan
Kristina Bazan
Vida Press

Į „Kayture“, turintį daugiatūkstantinę auditoriją bei krūvas ištikimų sekėjų, daugelis skaitytojų žvelgia kaip į įkvėpimą keliauti, mėgautis gyvenimu bei aukštos kokybės daiktais, bei galimybę sekti naujausias madas ir pasisemti idėjų savo pačių garderobo papildymui. Nors veikiausiai spintą reikėtų pildyti drabužiais, kurie yra tik panašūs į dėvimus Kristinos – šiaip ar taip, dažniausiai nuotraukose galima pamatyti aukštosios mados namų kūrinius, kurie būtų sudėtingai įperkami paprastiems žmonėms. Itin kokybiškai dirbantys Kristina Bazan bei James Chardon jau turėjo galimybę bendradarbiauti su tokiomis kompanijomis kaip „Jimmy Choo“; „Chopard“; „Yves Saint Laurent“; „Lancôme“ bei „Louis Vuitton“.

Kristina Bazan
Kristina Bazan
Vida Press

„Kayture“ veidas Kristina Bazan galėtų būti įkvėpimas daugeliui merginų. Sugebėjusi savo aistrą – madą – paversti pragyvenimo šaltiniu, ji nėra viena iš tų, kuri sugeba tiesiog gražiai atrodyti ir skoningai bei madingai apsirengti. Kiekvienas blogo įrašas pildomas ne tik nuostabiomis nuotraukomis, bet ir įvairių patirčių aprašymais.

Kristina Bazan
Kristina Bazan
Vida Press

Savo rašymo įgūdžius Kristina ketina pademonstruoti ir ateityje – šiuo metu ji rašo knygą. Ir, vis dėlto, tai nėra visi jos talentai – Kristina randa laiko ne tik blogo pildymui ar knygos rašymui, bet ir savo dainininkės karjerai. Vis dėlto, pastaroji neretai lieka mažiau pastebima, o ir nieko čia keisto – Kristinos pasiekimų sąrašas ir taip neįtikėtinai įspūdingas!

Kristina Bazan
Kristina Bazan
Vida Press

Ji ne kartą buvo ypatingas svečias „Lancôme“ bei „Dolce & Gabbana“ renginiuose, lankosi vakarėliuose, į kuriuos patenka tik įžymybės, dirbo reportere Hugo Boss mados šou Šanchajuje, buvo vadinama Gucci mados namų mūza kuriant „Bamboo bag“ rankinę bei pozavo jos reklamoje. O ką jau kalbėti apie tai, jog www.kayture.com yra laikomas pačiu įtakingiausiu mados tinklapiu visoje Šveicarijoje, o šis blogas savo facebook.com paskyroje turi daugiau nei 281 tūkstantį gerbėjų.

Kristina Bazan
Kristina Bazan
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis