Merginoms bažnyčioje: nusimaukite kelnaites, kad Dievas galėtų įeiti!

Kaip dera rengtis einant į bažnyčią? Žinoma, kad kukliai, santūriai, o svarbiausia - padoriai. O kaip sureaguotumėt, jei einant į bažnyčią būtų uždrausta dėvėti apatinius drabužius?

Kaip rašo „Kenyan Post“, Kenijoje esančios „Lord’s Propeller Redemption Church“ pastorius Njohi nusprendė, kad moterims dėvėti kelnaites ir liemenėles yra „šventvagiška“. Jis mano, kad apskritai apatinių dėvėjimas trukdo moteriai priimti tikėjimą, todėl nereikėtų savęs jais varžyti. Pasak jo, trukdymas Dievui „įeiti“ gali baigtis amžina pomirtine bausme!

Bažnyčios valdytojų susirinkime jis pasiūlė uždrausti tikinčiosioms lankytis bažnyčioje dėvint apatiniais, ir, kadangi jis turi savo bažnyčioje didelę valdžią, sprendimas buvo priimtas jo naudai.

Moterys, išsigandusios pomirtinių kančių, nuo šiol bažnyčioje lankosi be apatinių. Taip pat jos buvo paragintos ir savo dukroms uždrausti „apatinių šventvagystę“ bažnyčioje. Nori į bažnyčią - įtikink mamą, kad jokių kelnaičių ar liemenėlės tikrai nedėvi. Kaip jums tokia taisyklė?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis