Meilė atgimė: Selenos Gomez ir Justino Bieberio pasimatymas sukėlė sąmyšį

Justiną Bieberį ir Seleną Gomez tikrai sieja ypatingas ryšys, jei po visų skandalų oficialiai išsiskyrusi pora karts nuo karto susitinka romantiškiems pasimatymams.

Kai jau atrodė, kad jaunuoliai vienas kito akyse nebenori matyti, jie ima ir atnaujina prigesusią meilę.

Selena šiuo metu vieši Teksase, kur karštoji (ne)porelė ir buvo užfiksuota. Jie praleido penktadienį vaikštinėdami po parduotuves, užkandžiaudami restoranuose ir... sukeldami tikrą fanų sąmyšį.

Viename didžiausių McAllen miesto, kuriame ir lankėsi Selena bei Justinas, prekybos centrų dėl žinios, kad jame apsipirkinėja jaunieji balandėliai, kilo tikras sąmyšis: į jį sugužėjo minia paparacų, fanų, troškusių išvysti atgimusią superžvaigždžių meilę. Deja, jiems teko nusivilti: porelė jau seniai buvo palikusi prekybos centrą, o dėl sumišusios lankytojų minios prekybos centro prižiūrėtojai buvo priversti neplanuotai prekybos centrą uždaryti. Ir viskas tik todėl, kad Selenai ir Justinui prisireikė užsukti į kvepalų parduotuvę!

Nežinia, kiek truks jau kelintą kartą atgimstantys dainininkų santykiai. Po pastarojo romantiško susitikimo pirmąją Naujųjų metų dieną, jie kartu teišbuvo kelias dienas. Sudėtinga ta įžymybių meilė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis